Alkozeron Lietuva

ATSIKRATYTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO ALKOHOLIO DABAR YRA PRIEINAMA KIEKVIENAM!

– Pašalina abstinencijos sindromą ir alkoholio vartojimo pasekmes
– Gerina atmintį, dėmesio koncentraciją
– Sukelia pasibjaurėjimą alkoholiu
– Mažina intoksikaciją apsinuodijus alkoholiu

Uzsisakyti dabar

Alkozeron natūralus vaistas alkoholizmui gydyti yra žolinis produktas, kurį sukūrė pagrindiniai Europos ekspertai ir kuris buvo atliktas viso masto klinikiniais tyrimais. Kai kurių gydytojų teigimu, šio maisto papildo įtraukimas į nuo alkoholio priklausomų pacientų reabilitaciją padidina gydymo efektyvumą 86% ir 90% padeda atsikratyti recidyvų. Kitaip nei didžioji dauguma analogų rinkoje, formulėje nėra cheminių ar sintetinių ingredientų. Ypač vertingos yra naudingosios produkto savybės:

– pašalina nuodingas medžiagas;
– sustabdo norą vartoti alkoholį;
– atkuria psichologinę sveikatą;
– padidina linksmumą ir energiją;
– Padeda išvengti grįžimo prie girtavimo.

Alkozeron – natūrali priemonė nuo alkoholizmo

Alkozeron poveikį stebimas nuo pirmųjų gydymo dienų. Ši priemonė neveikia iškart keliose svarbiose srityse, todėl ji yra tinkama alkoholizmo gydymui komplekse.

Klinikiniai tyrimai:

2020 m. Atliktame tyrime dalyvavo 2600 vyrų ir moterų, kurie savo noru nusprendė atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio. 4 savaites kiekvienas iš jų vartojo natūrali priemonė nuo alkoholizmo Alkozeron per dieną, gaudavo psichoterapeuto ir narkologo patarimus. Tyrimai parodė, kad 97% tiriamųjų, praėjusių kursą, labai sumažėjo noras vartoti alkoholį, 85% visiškai atsisakė priklausomybės, o 99% žmonių jautė palengvėjimą nuo abstinencijos simptomų. Tyrimų metu nė vienas iš dalyvių nejuto šalutinio poveikio ar alerginės reakcijos.

Teigiamas produkto poveikis pagrįstas visapusišku priklausomybės nuo alkoholio pašalinimu keliais etapais:

1 etapas – psichologinės priklausomybės pašalinimas.

Šiame etape slopinamas skausmingas naujos alkoholio porcijos poreikis, taip pat pašalinami akivaizdūs pagirių simptomai. Produktas padeda sumažinti priklausomybę fiziologiniu lygiu, taupydamas pacientą apie nuolatines mintis ir ieškant būdo, kaip atsigerti. Galvos skausmas pamažu nyksta, mažėja agresija ir atkuriama normali nervų sistemos veikla. Tinkamai naudojant, produktas sukelia atmetimo ir baimės dėl alkoholio poveikį. Galite užmegzti santykius šeimoje, vengti konfliktų nuolat girtuokliavimu ir grįžti į normalų blaivų gyvenimą.

2 etapas – toksinų pašalinimas.

Kuo ilgiau žmogus vartoja alkoholį, tuo daugiau toksinų ir kenksmingų medžiagų kaupiasi ląstelėse ir vidaus organuose. Tai pirmiausia veikia kepenis, smegenis, virškinimo traktą ir širdies ir kraujagyslių sistemą. Vyrams, sergantiems 2 ar 3 alkoholizmo stadijomis, kyla rimtų problemų dėl erekcijos disfunkcijos, prostatos ir impotencijos. Specialistai rekomenduoja naudoti antialkoholizmo produktas Alkozeron. Kiekvienoje šio maisto papildo porcijoje yra veikliųjų antioksidantų ir vitaminų, kurie pašalina toksinus ir paleidžia pažeistų ląstelių gijimo procesą, komplekso.

3 etapas – imuniteto formavimas.

Mesti gerti nėra taip sunku, kaip nepradėti iš naujo. Visi narkologai apie tai perspėja. Remiantis statistika, nuo 75% iki 87% žmonių nustoja gerti tik kelerius metus. Dėl tam tikrų išorinių ar vidinių aplinkybių didžioji dauguma alkoholikų grįžta į priklausomybę ir vėl pradeda vartoti alkoholį. Norėdami to išvengti, savo kūne būtina sukurti patikimą gynybos mechanizmą. Alkozeron originalą yra vienas iš tų produktų, kuriam garantuojama, kad sumažės atkryčio tikimybė ir sustiprės imuninė sistema. Baigę gydymo šiuo maisto papildu kursą, garantuojate, kad gausite rezultatą, apie kurį taip ilgai svajojote.

Kur pirkti Alkozeron?

Klausimai ir atsakymai:

– Kaip gerti šį gaminį?

Maisto papildus turite vartoti pagal gamintojo rekomendacijas, kurios išsamiai aprašytos instrukcijose. Pakuotės turinį reikia maišyti su vandeniu ar bet kokiu maistu. Vartokite 1 kartą per dieną 30 dienų.

– Ar saugu ši priemonė?

Alkozeron Lietuva yra visiškai natūralus produktas, neturintis kontraindikacijų ir šalutinių poveikių. Šio maisto papildo vartojimas nėra kenksmingas sveikatai ir nesukelia abstinencijos simptomų.

– Ar galima produktą naudoti gydymui be priklausomybės nuo Veda alkoholio?

Taip, tai įmanoma. Produktą galite maišyti su bet kokiu paciento nepastebėtu maistu. Taigi galite priversti jį sumažinti suvartoto alkoholio kiekį arba visiškai atsisakyti priklausomybės amžiams.

– Neradau informacijos kiek yra Alkozeron? Ar turite informacijos?

Faktiškai Alkozeron kaina priklauso nuo pirkimo vietos. Jei užsisakysite šį produktą vaistinėje, greičiausiai išlaidos gali būti padidintos. Pirkdami internetu, sutaupysite iki 50 proc.

– Sakyk man, kur pirkti Alkozeron?

Remiantis mūsų informacija, tik Alkozeron oficiali svetainė šiandien garantuoja originalių ir aukštos kokybės prekių pardavimą. Sekite nuorodą ir užsisakykite produktą dabar!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!