XTactical Drone Slovensko

vysoko-technologický bezpilotné letecký dron, vybavený všetkými modernými systémami riadenia letu

– Budete mať možnosť zvládnuť nové povolanie a zarobiť na ňom peniaze
– Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy
– Môžete použiť dron pre prácu

Objednať

Ak ste už dlho snívali o tom, že si kúpite kvalitný a lacný dron, venujte pozornosť modelu Tactical Drone PRO originál. Je to ideálne riešenie pre začiatočníkov a profesionálov s vášňou pre letecké snímkovanie a aktívny životný štýl. Zariadenie kombinuje 3 základné vlastnosti:

1. Špičková technológia.
2. Priaznivé náklady.
3. Dobré technické vlastnosti.

Väčšina analógov s rovnakými parametrami bude stáť niekoľkonásobne viac. Tento dron je vybavený pokročilými technológiami, ktoré mu pomáhajú voľne lietať v najrôznejších poveternostných podmienkach, vytvárať videá alebo fotografie vo vysokom rozlíšení UHD 1920×1080 30FPS. Dron má štýlový a moderný dizajn, je kompaktnej veľkosti a váži iba 300 gramov. Jedno nabitie batérie vydrží 30 minút letu. Vďaka použitiu najnovších riadiacich systémov bude aj malé dieťa schopné riadiť let dronu a bezpečne pristáť. Mnoho odborníkov vysoko ocenilo vlastnosti, ktoré má mini dron XTactical Drone. Využite ponuku a objednajte si túto pohodlnú a efektívnu možnosť dronov pre seba a svoje deti.

XTactical Drone – mini dron

Predaj XTactical Drone Slovensko začal len pred pár mesiacmi. Nájsť tento model na sklade v obchode je veľmi ťažké z dôvodu náhleho zvýšenia dopytu po ňom. Preto, ak chcete vedieť kde kúpiť XTactical Drone, odporúčame si túto recenziu prečítať až do konca. Aké sú hlavné výhody tohto zariadenia:

– Vysoká kvalita stavby;
– používanie moderných funkcií a navigačných systémov;
– Vzlet a pristátie jedným tlačidlom;
– Intuitívne ovládanie pomocou diaľkového ovládača a smartphonu;
– dlhé trvanie letu;
– polomer letu do 3 km;
– Vstavaná kamera HD, ktorá umožňuje snímať videá a fotografie v najvyššej možnej kvalite.

Dron je vybavený systémom detekcie prekážok a letu, ktorý zabráni náhlym kolíziám s budovami, konármi, stromami alebo vtákmi. Pokročilé optické zväčšenie vám umožní priblížiť a oddialiť, čo vám umožní vidieť objekty záujmu z nezvyčajných uhlov. Tento model používajú mnohí blogeri alebo PR spoločnosti na tvorbu obsahu alebo propagačných videí. Je to skvelý spôsob, ako začať prevádzkovať svoj vlastný kanál YouTube s minimálnymi finančnými investíciami. Väčšina cestujúcich a nadšencov extrémnych športov používa dron s kamerou XTactical Drone na zachytenie nových miest, ktoré navštívia, alebo kaskadérske kúsky na snowboarde alebo surfe.

Tu je len niekoľko dôvodov, prečo by ste určite mali navštíviť XTactical Drone oficiálna webová stránka a objednať si túto položku:

– Najlepšia alternatíva k zastaraným selfie z telefónu! Natočte video tretej osoby z vtáčej perspektívy.
– Navštívte najunikátnejšie miesta bez rizika pre seba! Ak ste sa už dlho chceli pozrieť na vrchol hory alebo hlboko do rokliny, pomôže vám to dron.
– Vyskúšajte si nové profesie: vytvorte si vlastný blog alebo zarobte peniaze z reklamy.
– Zachyťte najzaujímavejšie okamihy svojho života pomocou neštandardných fotografií a videí z dronov.

Recenzie:

“Už dlho som žiadal rodičov, aby mi kúpili dron, ale vždy to odmietli a povedali, že je to veľmi drahé. Keď som išiel na univerzitu a začal som sám získavať štipendium, konečne som si to mohol dovoliť. Ale vybral som si najlacnejšiu možnosť – XTactical Drone dron s UHD kamerou a rozlíšením 1920×1080. Tieto charakteristiky sú dosť postačujúce na riešenie mojich úloh. Dron lieta výborne aj v najhorších poveternostných podmienkach a na jedno nabitie ho môžem používať pol hodiny.”

“Pravdepodobne jeden z najlepších modelov za dané peniaze. Ak porovnáte XTactical Drone cena s ostatnými rovesníkmi, pochopíte, že jednoducho nemá konkurenciu. Ukážte mi ďalší dron, ktorý dokázal strieľať v UHD a bol taký lacný?”

“Potreboval som práve tak ľahkú a kompaktnú verziu. Veľmi vhodný na prácu pri tvorbe klipov a reklám. Mnoho ľudí si u mňa objednáva videofilmovanie ich zvláštnych udalostí. Začal som si tým zarábať!”

Kde kúpiť XTactical Drone?

V každej krabici nájdete XTactical Drone užívateľská príručka. Podrobne popisuje všetky postupné kroky pri zostavovaní a obsluhe tohto zariadenia. Dodržiavajte všetky uvedené preventívne opatrenia. Používanie dronov je povolené iba vonku. Na zadnej strane škatule bude QR kód na stiahnutie špeciálnej aplikácie do vášho smartfónu. Naučenie sa, ako obsluhovať toto zariadenie, nebude trvať dlhšie ako 5 minút. Potom si to užijete.

Chcete vedieť hneď koľko je XTactical Drone a objednať si tento model pre seba? Potom nestrácajte čas! Navštívte stránku predajcu a objednajte ešte dnes!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!