XTactical Drone Polska

WYŻEJ I JESZCZE WYŻEJ

– Zdjęcia i filmy w jakości Ultra-HD
– Szybkie przechwytywanie obrazu na profesjonalnym poziomie
– Maks. czas lotu do 34 minut

Zamów teraz

Jeśli od dawna marzyłeś o zakupie wysokiej jakości i niedrogiego drona, zwróć uwagę na model za Tactical Drone PRO oryginał. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących i profesjonalistów z pasją do fotografii lotniczej i aktywnego trybu życia. Urządzenie łączy w sobie 3 istotne cechy:

1. Zaawansowana technologia.
2. Korzystny koszt.
3. Dobre parametry techniczne.

Większość analogów o tych samych parametrach będzie kosztować kilka razy więcej. Ten dron jest wyposażony w zaawansowane technologie, które pomagają mu swobodnie latać w różnych warunkach pogodowych, tworzyć filmy lub zdjęcia w wysokiej rozdzielczości UHD 1920×1080 30FPS. Dron ma stylowy i nowoczesny wygląd, jest kompaktowy i waży zaledwie 300 gramów. Jedno ładowanie baterii wystarczy na 30 minut lotu. Dzięki zastosowaniu najnowszych systemów sterowania nawet małe dziecko będzie mogło sterować lotem drona i wykonać bezpieczne lądowanie. Wielu ekspertów bardzo doceniło cechy, które ma mini dron XTactical Drone. Skorzystaj z oferty i zamów tę wygodną i wydajną opcję drona dla siebie i swoich dzieci.

XTactical Drone – mini dron

Sprzedaż w wysokości XTactical Drone Polska rozpoczęła się zaledwie kilka miesięcy temu. Znalezienie tego modelu na magazynie w sklepie jest bardzo trudne ze względu na nagły wzrost popytu na niego. Dlatego jeśli chcesz poznać gdzie kupić XTactical Drone, zalecamy przeczytanie tej recenzji do końca. Jakie są główne zalety tego urządzenia:

– Wysoka jakość wykonania;
– Korzystanie z nowoczesnych funkcji i systemów nawigacji;
– Start i lądowanie jednym przyciskiem;
– Intuicyjne sterowanie za pomocą pilota i smartfona;
– długi czas lotu;
– promień lotu do 3 km;
– Wbudowana kamera HD, która umożliwia robienie filmów i zdjęć w najwyższej możliwej jakości.

Dron wyposażony jest w system wykrywania przeszkód i lotu, który pozwala uniknąć nagłych kolizji z budynkami, gałęziami, drzewami czy ptakami. Zaawansowany zoom optyczny umożliwia przybliżanie i oddalanie, umożliwiając oglądanie interesujących obiektów z nietypowych kątów. Model ten jest używany przez wielu blogerów lub firmy PR do tworzenia treści lub filmów promocyjnych. To świetny sposób na rozpoczęcie własnego kanału YouTube przy minimalnych nakładach finansowych. Większość podróżników i entuzjastów sportów ekstremalnych zużywa dron z kamerą XTactical Drone, aby uchwycić nowe miejsca, które odwiedzają lub popisywać się akrobacjami na snowboardzie lub desce surfingowej.

Oto tylko kilka powodów, dla których zdecydowanie powinieneś odwiedzić XTactical Drone oficjalna strona internetowa i zamówić ten przedmiot:

– Najlepsza alternatywa dla przestarzałych selfie telefonicznych! Nagrywaj wideo trzecioosobowe z lotu ptaka.
– Odwiedź najbardziej wyjątkowe miejsca bez ryzyka dla siebie! Jeśli od dawna chciałeś spojrzeć na szczyt góry lub w głąb wąwozu, pomoże Ci w tym dron.
– Spróbuj swoich sił w nowych zawodach: stwórz własnego bloga lub zarabiaj na reklamach.
– Uchwyć najciekawsze momenty swojego życia dzięki niestandardowym zdjęciom i filmom z drona.

Opinie:

“Długo prosiłem rodziców, żeby kupili mi drona, ale zawsze odmawiali i mówili, że jest bardzo drogi. Kiedy poszedłem na uniwersytet i sam zacząłem otrzymywać stypendium, w końcu mogłem sobie na to pozwolić. Ale wybrałem najtańszą opcję – XTactical Drone dron z kamerą UHD i rozdzielczością 1920×1080. Te cechy wystarczą do rozwiązania moich zadań. Dron świetnie lata nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych i mogę go używać przez pół godziny na jednym ładowaniu.”

“Prawdopodobnie jeden z najlepszych modeli za te pieniądze. Jeśli porównasz XTactical Drone cena z innymi odpowiednikami, zrozumiesz, że po prostu nie ma konkurentów. Pokaż mi innego drona, który mógł strzelać w UHD i był tak tani?”

“Potrzebowałem takiej lekkiej i kompaktowej wersji. Bardzo dobrze nadaje się do pracy przy tworzeniu klipów i reklam. Wiele osób zamawia u mnie filmowanie swoich specjalnych wydarzeń. Zacząłem na tym zarabiać!”

Gdzie kupić Tactical Drone PRO?

W każdym pudełku znajdziesz XTactical Drone podręcznik użytkownika. Opisuje szczegółowo wszystkie kolejne etapy montażu i obsługi tego urządzenia. Pamiętaj o przestrzeganiu wszystkich wskazanych środków ostrożności. Używanie dronów jest dozwolone tylko na zewnątrz. Z tyłu pudełka będzie znajdować się kod QR do pobrania specjalnej aplikacji na smartfona. Nauczenie się obsługi tego urządzenia zajmie nie więcej niż 5 minut. Wtedy będziesz się tym cieszyć.

Czy chcesz teraz wiedzieć ile jest XTactical Drone i zamówić ten model dla siebie? Więc nie trać czasu! Odwiedź stronę sprzedawcy i złóż zamówienie już dziś!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!