XTactical Drone Česká republika

Nejkompaktnější dron s HD+ kamerou

– Zaznamenejte důležité okamžiky
– Hrajte si s dronem i s dětmi
– Hodí se pro monitoring soukromých pozemků
– S tímto dronem se stanete středem pozornosti kamarádů a okolí.

Objednat

Pokud jste dlouho snili o koupi kvalitního a levného dronu, věnujte pozornost modelu Tactical Drone PRO originál. Je to ideální řešení pro začátečníky i profesionály s vášní pro letecké snímkování a aktivní životní styl. Zařízení kombinuje 3 základní vlastnosti:

1. Špičková technologie.
2. Příznivé náklady.
3. Dobré technické vlastnosti.

Většina analogů se stejnými parametry bude stát několikanásobně více. Tento dron je vybaven pokročilými technologiemi, které mu pomáhají volně létat v nejrůznějších povětrnostních podmínkách, vytvářet videa nebo fotografie ve vysokém rozlišení UHD 1920×1080 30FPS. Dron má stylový a moderní design, je kompaktní a váží pouze 300 gramů. Jedno nabití baterie vydrží 30 minut letu. Díky použití nejnovějších řídicích systémů bude i malé dítě schopné řídit let dronu a bezpečně přistát. Mnoho odborníků velmi ocenilo vlastnosti, které má mini dron XTactical Drone. Využijte nabídku a objednejte si tuto pohodlnou a efektivní možnost dronů pro sebe a své děti.

XTactical Drone – mini dron

Prodej XTactical Drone Česká republika začal jen před několika měsíci. Je velmi obtížné najít tento model na skladě v obchodě kvůli náhlému nárůstu poptávky po něm. Pokud tedy chcete vědět kde koupit XTactical Drone, doporučujeme si tuto recenzi přečíst až do konce. Jaké jsou hlavní výhody tohoto zařízení:

– Vysoká kvalita sestavení;
– používání moderních funkcí a navigačních systémů;
– Vzlet a přistání jedním tlačítkem;
– Intuitivní ovládání pomocí dálkového ovladače a smartphonu;
– dlouhá doba letu;
– poloměr letu až 3 km;
– Integrovaná kamera HD, která umožňuje pořizovat videa a fotografie v nejvyšší možné kvalitě.

Dron je vybaven systémem detekce překážek a letu, který zabraňuje náhlým kolizím s budovami, větvemi, stromy nebo ptáky. Pokročilý optický zoom umožňuje přiblížit a oddálit, což vám umožní vidět objekty zájmu z neobvyklých úhlů. Tento model používá mnoho bloggerů nebo PR společností k vytváření obsahu nebo propagačního videa. Je to skvělý způsob, jak začít provozovat svůj vlastní kanál YouTube s minimálními finančními investicemi. Většina cestujících a nadšenců extrémních sportů používá dron s kamerou XTactical Drone k zachycení nových míst, která navštíví, nebo kaskadérské kousky na snowboardu nebo surfu.

Zde je jen několik důvodů, proč byste určitě měli navštívit XTactical Drone oficiální webové stránky a objednat si tuto položku:

– Nejlepší alternativa k zastaralým telefonním selfie! Pořizujte videa z pohledu třetí osoby z ptačí perspektivy.
– Navštivte nejunikátnější místa bez rizika pro sebe! Pokud jste se dlouho chtěli podívat na vrchol hory nebo hluboko do rokle, dron vám v tom pomůže.
– Vyzkoušejte si nové profese: vytvořte si vlastní blog nebo vydělávejte peníze z reklamy.
– Zachyťte nejzajímavější okamžiky svého života pomocí nestandardních fotografií a videí z dronů.

Recenze:

“Dlouho jsem žádal rodiče, aby mi koupili dron, ale vždy to odmítli a řekli, že je to velmi drahé. Když jsem šel na univerzitu a začal jsem sám získávat stipendium, konečně jsem si to mohl dovolit. Ale vybral jsem si nejlevnější variantu – XTactical Drone dron s UHD kamerou a rozlišením 1920×1080. Tyto vlastnosti jsou dost pro řešení mých úkolů. Dron létá skvěle i za nejhorších povětrnostních podmínek a na jedno nabití ho mohu používat půl hodiny.”

“Pravděpodobně jeden z nejlepších modelů za peníze. Pokud porovnáte XTactical Drone cena s ostatními kolegy, pochopíte, že prostě nemá konkurenty. Ukažte mi dalšího drona, který dokáže střílet v UHD a byl tak levný?”

“Potřeboval jsem právě tak lehkou a kompaktní verzi. Velmi vhodný pro práci při tvorbě klipů a reklam. Mnoho lidí si u mě objedná videozáznam svých speciálních událostí. Začal jsem s tím vydělávat peníze!”

Kde koupit Tactical Drone PRO?

Uvnitř každé krabice najdete XTactical Drone uživatelská příručka. Podrobně popisuje všechny postupné kroky pro sestavení a provozování tohoto zařízení. Dodržujte všechna uvedená preventivní opatření. Používání dronů je povoleno pouze venku. Na zadní straně krabice bude QR kód pro stažení speciální aplikace do vašeho smartphonu. Naučit se ovládat toto zařízení nebude trvat déle než 5 minut. Pak si to užijete.

Chcete vědět právě teď kolik je XTactical Drone a objednat si tento model pro sebe? Pak neztrácejte čas! Navštivte stránku prodejce a proveďte objednávku ještě dnes!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!