Silane Guard Polska


Silane Guard – Nadaje lśniący połysk nadwoziu samochodu na długi czas – do 1 roku!

– ZACHOWUJE ORYGINALNY, JASNY, BOGATY KOLOR NADWODZIA.
– MOCNA SILIKONOWO-ORGANICZNA FOLIA POLIMERYCZNA, WZMOCNIONA DWUTLENKIEM SILIKONOWYM (SIO₂), CHRONI SAMOCHÓD OD MAŁYCH ZADRAPAŃ

Zamów teraz

Silane Guard do samochodu to nowa formuła aktywnej ochrony przed drobnymi zadrapaniami i uszkodzeniami. Produkt został zaprojektowany specjalnie do lakierowania samochodów, ma w 100% naturalne składniki i nie zawiera zasad żrących. Rozwój japońskiej firmy Willson o nazwie płynne szkło Silane Guard był prawdziwym odkryciem dla wszystkich kierowców. Dziś jest to najlepsza alternatywa dla woskowania lub polerowania karoserii, która tworzy warstwę ochronną przez długi czas. Po jednym zabiegu powłoka lakieru staje się jaśniejsza, głębsza i bardziej nasycona, znikną drobne zadrapania i wióry. Ponadto, produkt pomaga chronić organizm przed korozją metalu i działaniem agresywnych chemikaliów, które zimą są posypane drogami.

Silane Guard – płynne szkło na lakierze samochodu

Lakiernia samochodowa spełnia wiele ważnych funkcji. Zapewnia nie tylko pewną kolorystykę i wygląd nadwozia pojazdu, ale także chroni metal przed skutkami otoczenia. Dzisiaj, podczas montażu samochodu, farba nakładana jest na kilka warstw, aby poprawić właściwości ochronne metalu. Ale gdy tylko samochód opuści salon, staje w obliczu agresywnego środowiska. Oto tylko mała lista czynników, które niszczą lakier na samochodzie:

– Żwir i piasek;
– Szampony i chemia alkaliczna na myjniach bezdotykowych;
– Zarysowania z gałęzi drzew;
– Grad, deszcz, śnieg, silny wiatr;
– Mróz lub bezpośrednie światło słoneczne;
– Odczynniki soli i odczynników chemicznych na drogach w zimie.

Niestety, nie można uniknąć tych czynników, ale przy pomocy płynnego szkła masz możliwość zabezpieczyć się przed zniszczeniem powłoki malarskiej i lakierniczej ciała. Firma Willson wydała ponad 5 milionów dolarów na stworzenie uniwersalnego lakieru do ciała każdego samochodu. Nowa formuła przewyższyła konkurentów w zakresie właściwości fizycznych i stała się najlepiej sprzedającym się produktem w 2018 r. Na światowym rynku kosmetyków samochodowych.

Technologia „szkło cieczy” jest zdefiniowanie nazwy – wosk ma płynnej struktury, ale po uderzeniu na karoserii wysycha i zamienia się w całej powierzchni, co jak szkło odzwierciedla wpływ kurzu, brudu i drobnych kamieni.

Zawartość opakowania:

– Balonik (95 ml) z logo firmy;
– Aplikator gąbkowy do szybkiego i łatwego zakrycia całego ciała płynnego szkła;
– Gumowe rękawice chroniące skórę dłoni podczas użytkowania;
– Szczegółowe instrukcje z opisem akcji krok po kroku;
– Serwetka do wycierania lakieru na ciele.

Silane Guard dla ochrony przed zadrapaniami nie zawiera szkodliwych składników i dlatego nie zanieczyszcza środowiska. Najważniejsze jest to, że ten produkt tworzy niezawodną warstwę ochronną, która zapobiega występowaniu kredowych wiórów i zadrapań na karoserii każdego samochodu. Uniwersalna kompozycja płynnej powłoki nadaje się do każdego rodzaju samochodu, koloru i farby. Możesz go używać w nowych samochodach lub z dowolnym przebiegiem.

Niezależne badania i Silane Guard opinie potwierdziły, że przy regularnym stosowaniu tej ochrony nadwozia farba zachowuje swoje właściwości fizyczne i wizualne o 60% dłużej. Pomaga to w dalszej odsprzedaży samochodu, ponieważ wygląda on wizualnie jak nowy i można ustawić wyższą cenę.

Silane Guard metoda aplikacji:

1. Odwiedź mycie rąk lub umyj samochód samodzielnie.
2. Wytrzyj zewnętrzną powierzchnię miękką ściereczką.
3. Za pomocą aplikatora gąbki równomiernie nałożyć “płynne szkło” na karoserii samochodu.
4. Poczekaj 5-10 minut, a następnie użyj serwetki, aby delikatnie przetrzeć ciało tak, aby substancje czynne utworzyły warstwę ochronną (bez nacisku na materiał).

Silane Guard oficjalna strona internetowa daje takie zastrzeżenia:

– Jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego (nie używać w samochodzie);
– Jeśli ciało zostało przemalowane, zaleca się wykonanie aplikacji testowej na małym obszarze w celu sprawdzenia reakcji;
– Nie używaj na zderzaku, oponach, okularach lub częściach chromowanych.
– Polerować karoserię tylko na wolnym powietrzu lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Opinia eksperta: Pracuję w myjni od ponad 10 lat i ciągle widzę ogromną liczbę drobnych zadrapań, nawet w nowych pojazdach. Niedawno zaczęliśmy polecać szkło płynne klientom. Ten środek do pielęgnacji ciała popada w małe pęknięcia i wypełnia je, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom. Po pokryciu tym narzędziem powierzchnia samochodu pozostaje o wiele czystsza nawet w złych warunkach pogodowych.

Gdzie kupić Silane Guard?

Biorąc pod uwagę duży popyt na ten produkt, Willson ustanowił ograniczoną liczbę dystrybutorów. Dlatego możesz kupić tylko Silane Guard Polska w jednym sklepie internetowym, który posiada odpowiednie certyfikaty i oferuje w 100% oryginalne produkty. Długo szukaliśmy tej witryny, aby pomóc naszym czytelnikom nauczyć się gdzie kupić Silane Guard Willson. Po długich poszukiwaniach udało nam się go znaleźć, a teraz sugerujemy, abyś skorzystał z tego korzystnego i skutecznego rozwiązania. Czy chcesz poznać ile jest Silane Guard Willson? Teraz popyt na ten produkt rośnie codziennie, więc już wkrótce Silane Guard cena wzrośnie. Mają czas na zamówienie już teraz!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!