Silane Guard Lietuva


Silane Guard – Kėbului suteikia spinduliuojantį blizgesį ilgam laikui – iki 1 metų!

– IŠLAIKO ORIGINALIĄ, RYŠKIĄ IR TURININGĄ KĖBULO SPALVĄ.
– PAPILDOMAI DUODA STABILŲ ATSPARUMO NUO VANDENS POVEIKĮ.

Uzsisakyti dabar

Silane Guard automobiliui yra nauja formulė, skirta aktyviai apsaugoti nuo mažų įbrėžimų ir žalos. Produktas yra specialiai sukurtas automobilių dažams, turi 100% natūralių ingredientų ir neturi šarminių šarmų. Japonijos kompanijos “Willson”, vadinamos skystasis stiklas Silane Guard, kūrimas buvo tikras atradimas visiems automobilininkams. Šiandien tai yra geriausia alternatyva vaško ar poliravimo automobilio kūno, kuris ilgą laiką sukuria apsauginį sluoksnį. Po vieno apdorojimo dažų danga tampa šviesesnė, gilesnė ir labiau prisotinta, mažėja įbrėžimų ir drožlių. Be to, produktas padeda apsaugoti kūną nuo metalo korozijos ir agresyvių cheminių medžiagų poveikio, kurį žiemą apibarsto keliai.

Silane Guard – skystas stiklas dažams

Automobilių dažymas atlieka daugybę svarbių funkcijų. Tai ne tik suteikia tam tikrą spalvą ir dizainą transporto priemonės kūnui, bet ir apsaugo metalą nuo aplinkos poveikio. Šiandien, montuojant automobilį, dažai naudojami keliuose sluoksniuose, siekiant pagerinti metalo apsaugines savybes. Tačiau kai automobilis palieka saloną, jis susiduria su agresyvios aplinkos poveikiu. Štai tik nedidelis faktorių sąrašas, kuris sunaikina dažus ant automobilio:

– žvyras ir smėlis;
– Šarminiai šampūnai ir chemija bekontakčiais plovimais;
– įbrėžimai iš medžių šakų;
– kruša, lietus, sniegas, stiprus vėjas;
– šaltos ar tiesioginės saulės šviesos;
– Druska ir cheminiai reagentai žiemą keliuose.

Deja, jūs negalite išvengti šių veiksnių, tačiau skysčio stiklo pagalba jūs turite galimybę apsisaugoti nuo kūno dažų ir lako dangos naikinimo. Įmonė “Willson” išleido daugiau nei 5 milijonus dolerių, kad sukurtų universalų poliruotą bet kurio automobilio kėbulą. Naujoji formulė pralenkė fizinių savybių konkurentus ir tapo 2018 m. Geriausiai parduodamu produktu pasaulinėje automobilių kosmetikos rinkoje.

Technologija “Skystasis stiklas” turi šio pavadinimo apibrėžimą – lakas turi skystą struktūrą, tačiau po to, kai jis pradeda kūną, jis išdžiūsta ir virsta kietu paviršiumi, kuris, kaip stiklas, atspindi dulkių, nešvarumų ir nedidelių akmenų poveikį.

Pakuotės turinys:

– balionas (95 ml) su įmonės logotipu;
– Sponge aplikatorius greitai ir lengvai padengti visą kietą skystą stiklą;
– Guminės pirštinės, skirtos apsaugoti rankų odą;
– išsamios instrukcijos su laipsnišku veiksmų aprašymu;
– servetėlė, skirta šlifuoti laką ant kūno.

Silane Guard apsaugai nuo įbrėžimų neturi kenksmingų komponentų ir todėl neužteršia aplinkos. Svarbiausias dalykas yra tai, kad šis gaminys sukuria patikimą apsauginį sluoksnį, kuris neleidžia kalkių drožlėms ir įbrėžimams atsirasti bet kokio automobilio korpuse. Universalus skysto dangalo sudėtis tinka bet kokiam automobiliui, spalvui ir dažų tipui. Galite jį naudoti naujiems automobiliams ar bet kokiam rida.

Nepriklausomi tyrimai ir Silane Guard atsiliepimai patvirtino, kad reguliariai naudojant šią kūno apsaugą, dažai išlaikys savo fizines ir vizualines savybes 60% ilgiau. Tai padeda toliau perparduoti automobilį, nes jis vizualiai atrodo kaip naujas ir galite nustatyti didesnę kainą.

Silane Guard taikymo būdas:

1. Aplankykite rankomis plauti arba plauti automobilį patys.
2. Išdžiovinkite išorinį paviršių minkštu skudurėliu.
3. Naudodami kempinės aplikatorių, vienodai pritaikykite “skystą stiklą” prie automobilio kėbulo.
4. Palaukite 5-10 minučių ir tada naudokite servetėlę, kad švelniai patrinkite kūną, kad veikliosios medžiagos sukurtų apsauginį sluoksnį (be medžiagos spaudimo).

Silane Guard oficiali svetainė pateikia tokius įspėjimus:

– Jis skirtas tik išoriniam naudojimui (nenaudokite automobilio salone);
– Jei kapsulė buvo perdažyta, rekomenduojama atlikti bandymą mažame plote, kad patikrintumėte reakciją;
– Nenaudokite buferiui, padangoms, akiniams ar chromo dalims.
– Atlikite automobilio korpuso poliravimo tik lauke arba gerai vėdinamose vietose.

Ekspertų nuomonė: aš jau daugiau nei 10 metų dirbau automobilių plovykloje ir nuolat žiūriu daugybę smulkių įbrėžimų net ir naujose transporto priemonėse. Neseniai mes pradėjome rekomenduoti vartotojams skystą stiklą. Ši kūno lako dalis patenka į mažus įtrūkimus ir užpildo juos, kad būtų išvengta tolesnės žalos. Po to, kai dengiamas šis įrankis, automobilio paviršius išlieka daug švaresnis net blogomis oro sąlygomis.

Kur pirkti Silane Guard?

Atsižvelgiant į didelę šio produkto paklausą, Willson sukūrė ribotą skaičių platintojų. Todėl galite įsigyti Silane Guard Lietuva tik vienoje internetinėje parduotuvėje, kuri turi atitinkamus sertifikatus ir siūlo 100% originalius produktus. Ilgai ieškojome šios svetainės, kad mūsų skaitytojai galėtų išmokti kur pirkti Silane Guard Willson. Po ilgų paieškų mums pavyko rasti ir dabar siūlome pasinaudoti šiuo naudingu ir veiksmingu sprendimu. Ar norite sužinoti kiek yra Silane Guard Willson? Dabar šio produkto paklausa auga kasdien, todėl labai greitai Silane Guard kaina padidės. Laikas užsisakyti dabar!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!