Silane Guard Latvija


Silane Guard – Piešķir automašīnas virsbūvei ilgstošo glancēto spīdumu –uz laiku līdz 1 gadam!

– SAGLABĀ VIRSBŪVES ORIĢINĀLO SPOŽU UN PIESĀTINĀTO KRĀSU.
– PAPILDUS PIEŠĶIR ŪDENSIZTURĪGU EFEKTU.

Pasūtiet

Silane Guard automašīnai ir jauna formula aktīvai aizsardzībai pret mazām skrāpējumiem un bojājumiem. Produkts ir īpaši izstrādāts automobiļu krāsošanai, ir 100% dabīgas sastāvdaļas un nesatur kodīgu sārmu. Japānas kompānijas Willson attīstība, ko sauca par šķidrais stikls Silane Guard, bija reāla atklāšana visiem autovadītājiem. Šodien tā ir labākā alternatīva automašīnas ķermeņa vaskošanai vai pulēšanai, kas ilgu laiku rada aizsargkārtu. Pēc vienas apstrādes krāsas pārklājums kļūst gaišāks, dziļāks un piesātināts, mazas skrāpējes un mikroshēmas izzūd. Turklāt, produkts palīdz aizsargāt organismu no korozijas metāla un kodīgu reaģenti, kas ziemas ceļiem pārkaisa.

Silane Guard – šķidrais stikls krāsošanas darbiem

Auto krāsošana veic daudzas svarīgas funkcijas. Tas ne tikai piešķir noteiktu krāsu un dizainu transportlīdzekļa korpusam, bet arī aizsargā metālu no vides ietekmes. Šodien, montējot automašīnu, krāsa tiek uzklāta vairākos slāņos, lai uzlabotu metāla aizsargājošās īpašības. Bet tiklīdz automašīna izstājas no izstāžu zāles, tā saskaras ar agresīvas vides ietekmi. Šeit ir tikai neliels saraksts ar faktoriem, kas iznīcina krāsu uz automašīnas:

– grants un smiltis;
– sārmainās šampūni un ķīmiska viela bezkontaktu mazgāšanas līdzekļos;
– skrāpējumi no koku zariem;
– Krusa, lietus, sniega, stiprs vējš;
– aizsalšanas vai tiešas saules gaismas;
– Sāls un ķīmiskie reaģenti uz ceļiem ziemā.

Diemžēl, jūs nevarat izvairīties no šiem faktoriem, bet, izmantojot šķidro stiklu Jums ir iespēja pasargāt sevi no iznīcināšanas krāsojumi. Uzņēmums Willson iztērēja vairāk nekā 5 miljonus ASV dolāru, lai radītu universālu polish jebkura automašīnas virsbūvi. Jaunā formula pārsniedza konkurentu fiziskās īpašības un kļuva par vislabāk pārdoto produktu 2018. gadā pasaules automobiļu kosmētikas tirgū.

Par “šķidrā stikla” tehnoloģija ir definīcija nosaukuma – vasks ir šķidra struktūra, bet pēc tam, kad hit uz ķermeņa auto tā izžūst un pārvēršas visu virsmu, kas kā stikla atspoguļo ietekmi putekļu, netīrumu un maziem akmeņiem.

Iepakojuma saturs:

– balons (95 ml) ar uzņēmuma logotipu;
– Sponta aplikators ātri un viegli pārklāj visu šķidrā stikla ķermeni;
– Gumijas cimds, lai aizsargātu roku ādu, ja to lieto;
– Sīki izstrādāti norādījumi ar pakāpenisku pasākumu aprakstu;
– salvetes, kas paredzētas, lai berztu uz ķermeņa pulējumu.

Silane Guard aizsardzībai pret skrāpējumiem nesatur kaitīgas sastāvdaļas un tāpēc nepiesārņo vidi. Vissvarīgākais, produkts rada uzticamu aizsargājošu slāni, kas neļaus krītiņi mikroshēmas un skrāpējumus uz aizmuguri jebkuru transportlīdzekli. Universālā šķidruma pārklājuma struktūra ir piemērota jebkurai automašīnai, krāsai un krāsas tipam. Jūs varat to izmantot jaunām automašīnām vai ar jebkuru nobraukumu.

Neatkarīgi pētījumi un Silane Guard atsauksmes apstiprināja, ka, regulāri izmantojot šo ķermeņa aizsardzību, krāsas saglabā savas fiziskās un vizuālās īpašības par 60% ilgāk. Tas palīdz ar turpmāku automašīnas tālākpārdošanu, jo tas vizuāli izskatās jauns un jūs varat iestatīt augstāku cenu.

Silane Guard pielietošanas metode:

1. Apmeklējiet rokas mazgāšanu vai automašīnu mazgājiet pats.
2. Ārējo virsmu izžāvējiet ar mīkstu drāniņu.
3. Izmantojot sūkļa aplikatoru, vienmērīgi uzklājiet “šķidru stiklu” uz automašīnas virsbūvi.
4. Pagaidiet 5-10 minūtes un pēc tam ar audumu viegli berzēt ķermeni pret aktīvo vielu, lai veidotu aizsargslāni (bez spiediena uz materiāla).

Silane Guard oficiālā tīmekļa vietne sniedz šādus brīdinājumus:

– paredzēts tikai ārējai lietošanai (neizmantojiet automašīnas salonā);
– Ja ķermenis ir pārkrāsots, ir ieteicams veikt pārbaudes pieteikumu nelielā platībā, lai pārbaudītu reakciju;
– Nelietojiet uz bufera, riepu, brilles vai hroma detaļām.
– Automobiļa virsmas pulēšana jāveic tikai brīvā dabā vai labi vēdinātās vietās.

Ekspertu viedoklis: esmu strādājis automašīnu mazgāšanā vairāk nekā 10 gadus un pastāvīgi saskaras ar lielu skaitu mazu skrāpējumu pat jaunos transportlīdzekļos. Nesen mēs sākām klientiem ieteikt šķidro stiklu. Šī ķermeņa laka ietilpst mazās plaisās un aizpilda tās, lai novērstu turpmākus bojājumus. Pēc pārklājuma ar šo instrumentu automašīnas virsma joprojām ir daudz tīrāka pat sliktos laika apstākļos.

Kur nopirkt Silane Guard?

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc šī produkta, Willson ir izveidojis ierobežotu skaitu izplatītāju. Tāpēc jūs varat iegādāties Silane Guard Latvija tikai vienā interneta veikalā, kuram ir atbilstošie sertifikāti, un piedāvā 100% oriģinālos produktus. Mēs meklējam šo vietni ilgu laiku, lai palīdzētu mūsu lasītājiem mācīties kur nopirkt Silane Guard Willson. Pēc ilga meklēt, mums izdevās to atrast, un tagad mēs iesakām izmantot šo izdevīgo un efektīvo risinājumu. Vai vēlaties zināt cik daudz ir Silane Guard Willson? Tagad pieprasījums pēc šī produkta pieaug katru dienu, tāpēc ļoti drīz Silane Guard cena pieaugs. Ir pienācis laiks pasūtīt tūlīt!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!