Silane Guard Eesti


Silane Guard – Annab särava läike kere auto pikka aega – kuni 1 aasta!

– SÄILITAB ORIGINAAL, SÄRAV JA INTENSIIVNE VÄRV ja KERE.
– LISAKS ANNAB PIDEV VEE EEMALETÕUKAV MÕJU.

TELLI KOHE

Silane Guard auto jaoks on uus valem aktiivseks kaitseks väikeste kriimuste ja kahjustuste eest. Toode on mõeldud spetsiaalselt autoklaasiks, on 100% looduslike koostisosadega ja ei sisalda leeliselist kasvu. Jaapani firma Willsoni nimetus vedel klaas Silane Guard oli tõeline avastus kõigile autojuhtidele. Täna on see parimaks alternatiiviks autokere vahatamiseks või poleerimiseks, mis loob pika aja jooksul kaitsekihi. Pärast ühte töötlemist muutub värvikiht heledamaks, sügavamaks ja küllastumiseks, väikesed kriimud ja kiibid kaovad. Lisaks sellele aitab toode kaitsta keha metalli korrosiooni eest ja talvistest teedel piserdatud agressiivsete kemikaalide mõju.

Silane Guard – vedel klaas värvimiseks

Autode värvimine täidab paljusid olulisi funktsioone. See mitte ainult ei anna sõiduki kehale teatud värvi ega kujundust, vaid kaitseb ka metalli keskkonnamõjude eest. Täna, kui autot kokku pannes, rakendatakse värvi mitmeski kihis metalli kaitsvate omaduste parandamiseks. Aga niipea, kui auto lahkub müügisalongist, seisab see silmitsi agressiivse keskkonna mõjuga. Siin on vaid väike nimekiri teguritest, mis hävitavad autos värvi:

– kruus ja liiv;
– leeliselised šampoonid ja keemia kontaktivabal pesul;
– puudeharude kriimustused;
– raev, vihm, lumi, tugev tuul;
– külm või otsene päikesevalgus;
– sool ja keemilised reagendid talvel teedel.

Kahjuks ei saa te neid tegureid vältida, kuid vedela klaasi abil on teil võimalus kaitsta end keha värvi ja lakiga kattekihiga. Ettevõte Willson kulutas rohkem kui 5 miljonit dollarit, et luua universaalse polaasi mis tahes autole. Uus valem ületas füüsiliste omaduste konkurentidest ja sai autoosade kosmeetika maailmaturul 2018. aasta parimaks müüdava toote.

Sellel nimetusel on vedel klaasil põhinev tehnoloogia – vedeliku struktuur on poolest, kuid pärast autokerede löömist see kuivab ja muutub tahkeks pinnaks, mis nagu klaas peegeldab tolmu, mustuse ja väikeste kivide mõju.

Pakendi sisu:

– balloon (95 ml) koos ettevõtte logo;
– Spondi aplikaator, mis hõlbustab kiirelt ja hõlpsalt kogu vedela klaasi korpust;
– Kummikindad käte naha kaitsmiseks kasutamisel;
– üksikasjalikud juhised meetmete järk-järguliseks kirjeldamiseks;
– salvrätik, mis hõõrub keha kortsutamiseks.

Silane Guard kaitsta kriimustuste eest ei sisalda kahjulikke koostisosi ega seiskaks seega keskkonda. Kõige tähtsam on see, et see toode loob usaldusväärse kaitsekihi, mis hoiab ära kriimustükkide ja kriimustuste esinemise mis tahes auto kehas. Vedelkatete universaalne koostis sobib iga auto, värvi ja värvi jaoks. Saate seda kasutada uutesse autodesse või mis tahes läbisõidul.

Sõltumatud uuringud ja Silane Guard arvustused kinnitasid, et selle keha kaitse tavapärase kasutamisega säilib värvide füüsilised ja visuaalsed omadused 60% võrra kauem. See aitab auto edasist edasimüüki, sest see näeb välja nii, et see on uus ja saate määrata kõrgema hinna.

Silane Guard rakendusviis:

1. Külastage käsipesu või pese auto ise.
2. Välispind kuivatage pehme lapiga.
3. Kasutage käsna aplikaatorit, kandke vedel klaas ühtlaselt keresse.
4. Oodake 5-10 minutit ja seejärel kasutage salvrätikut, et õrnalt hõõruda keha, nii et aktiivsed ained moodustaksid kaitsekihi (materjalile survet avaldamata).

Silane Guard ametlik veebisait annab sellised hoiatused:

– See on mõeldud ainult väliseks kasutamiseks (ärge kasutage auto salongis);
– Kui keha on ümber värvitud, on reaktsiooni kontrollimiseks soovitatav testida väikest ala;
– Ärge kasutage kaitserauale, rehvidele, klaasidele ega kroomi osadele.
– Sõiduki korras poleerimine ainult vabas õhus või hästiventileeritavates kohtades.

Ekspertarvamus: Olen töötanud autopesul enam kui kümme aastat ja näevad pidevalt palju uusi kriimustusi, isegi uute sõidukite korral. Hiljuti alustasime klientidele vedel klaasi. See keha poleeritakse väikesteks pragudeks ja täidab neid, et vältida edasisi kahjustusi. Pärast selle tööriistaga katmist jääb auto pind palju halbade ilmastikutingimuste korral puhtamaks.

Kust osta Silane Guard?

Arvestades suurt nõudlust selle toote järele, on Willson loonud piiratud arvu turustajaid. Sellepärast saate osta Silane Guard Eesti ainult ühes veebipoes, millel on vastavad sertifikaadid ja mis pakub 100% originaaltooteid. Me oleme otsinud seda saiti pikka aega, et aidata meie lugejatel õppida kus osta Silane Guard Willson. Pärast pikka otsingut suutsime seda leida ja nüüd soovitame teil seda soodsat ja tõhusat lahendust ära kasutada. Kas sa tahad teada kui palju on Silane Guard Willson? Nüüd nõudlus selle toote järele kasvab iga päev, nii et väga kiiresti kasvab Silane Guard hind. Teil on aeg tellida kohe!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!