Silane Guard Česká republika


Silane Guard – Dodává zářivý lesk karosérii automobilů během dlouhé doby – do 1 roku!

– UDRŽUJE PŮVODNÍ, ZÁŘIVOU A NASYCENOU BARVU KAROSÉRII.
– NAVÍC DÁVÁ STÁLÝ VODĚODOLNÝ EFEKT.

Objednat

Silane Guard pro auto je nový vzorec pro aktivní ochranu proti malým škrábancům a poškození. Výrobek je navržen speciálně pro lakování automobilů, má 100% přírodní složky a neobsahuje žíraviny. Vývoj japonské společnosti Willson nazvaný tekuté sklo Silane Guard byl skutečným objevem pro všechny motoristy. Dnes, to je nejlepší alternativou pro vosk nebo lesk karoserie, která vytváří ochrannou vrstvu na dlouhodobém horizontu. Po jednom ošetření laku se stává živější, hluboké a úplné, zmizí drobné škrábance a čipy. Kromě toho se produkt pomáhá chránit tělo před korozi kovu a korozivních činidel, která zimní cesty sypané.

Silane Guard – tekuté sklo na lakování

Auto lakování provádí mnoho důležitých funkcí. Je to nejen dává určitou barvu a design karoserie, ale také chrání kov před vlivy prostředí. Dnes při montáži automobilu se barva nanáší v několika vrstvách, aby se zlepšily ochranné vlastnosti kovu. Ale jakmile auto opustí showroom, čelí vlivu agresivního prostředí. Zde je jen malý seznam faktorů, které zničily barvu v autě:

– štěrk a písek;
– alkalické šampony a chemie na bezkontaktních mycích prostředcích;
– škrábance z větví stromů;
– krupobití, déšť, sníh, silný vítr;
– mrazem nebo přímým slunečním světlem;
– soli a chemické činidla na silnicích v zimě.

Bohužel, není možné vyhnout se těmto faktorům, ale za použití tekutého skla budete mít možnost chránit se před zničením laku. Společnost Willson utrácela více než 5 milionů dolarů, aby vytvořila univerzální lesk pro tělo jakéhokoli automobilu. Nová receptura předčil své konkurenty ve fyzikálních vlastnostech a stala se nejprodávanější produkt v roce 2018 globální trh automobilových kosmetiky.

Technologie „tekutého skla“, je definice názvu – vosk má tekutou strukturu, ale poté, co byl zasažen na karoserii auta schne a promění v celé ploše, která je sklo odráží vliv prachu, špíny a kamínků.

Obsah balení:

– balón (95 ml) s logem společnosti;
– Sponge aplikátor rychle a snadno pokrýt celé tělo kapalného skla;
– gumová rukavice pro ochranu pokožky rukou při použití;
– podrobné pokyny s podrobným popisem akcí;
– Ubrousek pro tření lesku na těle.

Silane Guard pro ochranu před poškrábáním neobsahuje škodlivé komponenty a proto neohrozuje životní prostředí. Nejdůležitější je, že výrobek vytváří spolehlivý ochrannou vrstvu, která zabrání pastelky škrábance a na zadní straně každého vozidla. Univerzální složení kapalného nátěru je vhodné pro všechny typy automobilů, barev a nátěrů. Můžete jej použít na nových vozidlech nebo s jakýmikoliv kilometry.

Nezávislý výzkum a Silane Guard recenze potvrdil, že pravidelné používání tohoto zařízení k ochraně laku zachová své fyzické a vizuální vlastnosti až o 60% déle. To pomáhá při dalším prodeji automobilu, protože vizuálně vypadá jako nové a můžete nastavit vyšší cenu.

Silane Guard způsob aplikace:

1. Návštěva ručního mytí nebo mytí auta sami.
2. Vnější povrch vysušte měkkým hadříkem.
3. Pomocí aplikátoru houb aplikujte kapalinu rovnoměrně na těleso karoserie.
4. Počkejte 5-10 minut, a pak se s hadříkem jemně třít tělo na léčivou látku pro vytvoření ochranné vrstvy (bez tlaku na materiál).

Silane Guard oficiální internetové stránky dává takové námitky:

– je určena pouze pro externí použití (nepoužívejte v interiéru vozu);
– Byla-li tělo překreslení, se doporučuje provést aplikaci vyzkoušet na malé ploše vyzkoušet odezvu;
– Nepoužívejte na nárazníky, pneumatiky, brýle nebo části z chromu.
– Provádějte leštění karoserie pouze v otevřeném prostoru nebo v dobře větraných prostorách.

Znalecký posudek: Byl jsem pracoval na mycí linky více než 10 let a vždy vidět obrovské množství drobných škrábanců, a to i na nová vozidla. Nedávno jsme začali doporučovat zákazníkům tekuté sklo. Tento lak na tělo spadá do malých prasklin a naplňuje je, aby nedošlo k dalšímu poškození. Po nátěru tímto nástrojem zůstává povrch vozu mnohem čistší i při špatných povětrnostních podmínkách.

Kde koupit Silane Guard?

Vzhledem k vysoké poptávce po tomto produktu společnost Willson založila omezený počet distributorů. To je důvod, proč si můžete koupit Silane Guard Česká republika pouze v jednom internetovém obchodě, který má příslušné certifikáty a nabízí 100% originální výrobky. Hledali jsme tuto stránku na dlouhou dobu, abychom našim čtenářům pomohli dozvědět kde koupit Silane Guard Willson. Po dlouhém hledání jsme se jí podařilo najít a nyní navrhujeme, abyste využili tohoto výhodného a efektivního řešení. Chcete vědět kolik je Silane Guard Willson? Nyní poptávka po tomto produktu roste denně, takže velmi brzy Silane Guard cena se zvýší. Máte čas na objednání!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!