Moleculica Slovensko

PERFEKTNÁ STAROSTLIVOSŤ NA MOLEKULÁRNEJ ÚROVNI

– Stimuluje syntézu elastínu
– Vyhladzuje vrásky a záhyby
– Podporujú rovnováhu vody

Objednať

Vede sa, bohužiaľ, zatiaľ nepodarilo vymyslieť elixír večnej mladosti. Ale najnovší pokrok v kozmetológii dáva nádej mnohým ženám, ktoré chcú zostať mladé a krásne čo najdlhšie. Pred niekoľkými mesiacmi bol na európsky trh uvedený prvýkrát. Na rozdiel od tradičných výrobkov starostlivosti o pleť táto sada (denný / nočný krém + pleťová maska) účinne odstraňuje prvé príznaky starnutia pokožky. Goodshelp.com mohol urobiť rozhovor so švajčiarskym kozmetikom Dr. Salzmannom, ktorý sa podelil o svoj názor na produkt a dal niekoľko odporúčaní, ako vyzerať mlado v každom veku.

Moleculica – kozmetika proti vráskam

– Dr. Salzmann, ďakujeme, že ste súhlasili s odpoveďou na naše otázky.
– Rád vám pomôžem.
– Povedzte mi, prečo sa dnes o téme boja proti vráskam tak aktívne hovorí vo všetkých módnych časopisoch?
– Pretože práve vrásky robia ženu z dievčaťa. Hneď ako spozorujete prvé príznaky charakteristických zmien v štruktúre a farbe pokožky, budete sa ich chcieť zbaviť. Vrásky sú v skutočnosti prirodzeným procesom a v určitom okamihu vám stále zakrývajú tvár. Naša pokožka má ale špecifickú bunkovú štruktúru, ktorá sa líši od ostatných buniek v tele. Preto pri správnej starostlivosti môže epidermálne tkanivo zostať mladé oveľa dlhšie.
– V akom veku by ste mali začať používať kozmetiku proti starnutiu?
– Závisí to od stavu vášho tela, životného štýlu a individuálnych vlastností pokožky. U niektorých žien sa prvé vrásky objavia po 27 rokoch, zatiaľ čo u iných sú neviditeľné dokonca aj vo veku 35 rokov. V každom prípade je 30 rokov vek, v ktorom by žena mala zvážiť použitie podpornej kozmetiky. Počas tohto obdobia naše telo spomaľuje prirodzenú syntézu kolagénu, čo vedie k strate biologických vlastností buniek epidermy. Pomocou vysokokvalitnej a prírodnej kozmetiky môžete stimulovať produkciu kolagénu a elastínu v tele a tiež kompenzovať nedostatok ďalších živín.
– Dnes veľa krajín aktívne podporuje krém proti starnutiu Moleculica. Čo poviete na tento produkt?
– Prírodný vzorec rozdelený do 3 rôznych druhov kozmetiky v súlade s dennými biorytmami nášho tela. Denný krém z tejto sady dokonale vyživuje a zvlhčuje pokožku, nočný krém naštartuje proces regenerácie poškodených tkanív a bojuje proti vráskam. Sada obsahuje aj špeciálnu omladzujúcu pleťovú masku, ktorú je možné nanášať raz za 2 – 3 dni na podporu výživy kožných buniek vitamínmi. Receptúra obsahuje všetky potrebné zložky: peptidy, vitamíny, kyselinu hyalurónovú, retinol, antioxidanty, oleje. Výsledok získate už po prvej aplikácii. Ale na úplné obnovenie prirodzených vlastností pokožky by som odporúčal používať Moleculica sada kozmetiky na omladenie pleti najmenej 30 dní.
– Boli nejaké klinické skúšky?
– Nemôžem potvrdiť alebo vyvrátiť informácie o výskume uskutočnenom v súvislosti s týmto produktom. Ale ak analyzujete výsledky používania tohto krému mojimi pacientmi, potom v 97% prípadov sú zlepšenia skutočne viditeľné. Aj po 14 dňoch je Moleculica účinok pôsobivých: pokožka je hladšia a pružnejšia, počet vrások a ich hĺbka sa výrazne znížia a obnoví sa prirodzená rovnováha.
– Ak zrazu naši čitatelia chcú vyskúšať túto kozmetiku: kde kúpiť Moleculica?
– Tento produkt som nevidel v lekárňach alebo obchodoch. Predáva sa iba za Moleculica oficiálna webová stránka.
– Aké bezpečné je používanie tejto kozmetiky?
– V denných / nočných krémoch a maskách nie sú žiadne syntetické ani chemické prísady. Zahŕňajú 100% prírodné zložky a vitamíny pripravené z rastlín. Môžem to nazvať komplexným hypoalergénnym, pretože som pri jeho užívaní nevidel prípady alergií ani iných vedľajších účinkov.
– Môžeme teda povedať, že kozmetika proti vráskam Moleculica pomôže zastaviť starnutie?
– (smiech). Bolo by správnejšie povedať, že použitie tejto súpravy vám umožní zostať mladým oveľa dlhšie. Tento komplex možno jednoznačne použiť ako alternatívu k bolestivým injekciám botoxu alebo kyseliny hyalurónovej. Odporučil by som si vziať čas na plastickú chirurgiu a na začiatok absolvovať 30-dňový kurz s Moleculica originál.
– Určite je kozmetika veľmi drahá, koľko je Moleculica?
– V porovnaní s cenníkom každého kozmetického salónu je to oveľa lacnejšie o Moleculica cena.

Kde kúpiť Moleculica?

Na základe informácií od špecialistu môžeme konštatovať, že výrobok je skutočne jedným z najlepších na trhu. Ak máte záujem o kúpu Moleculica Slovensko, navštívte webovú stránku maloobchodníka s licenciou a zadajte objednávku.

Goodshelp.com sa zrieka zodpovednosti za kvalitu a bezpečnosť tohto produktu.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!