Moleculica Polska

DOSKONAŁA PIELĘGNACJA NA POZIOMIE MOLEKULARNYM

– Pobudza syntezę elastyny
– Wygładza zmarszczki i bruzdy,
– Łagodzi suchość

Zamów teraz

Niestety nauce nie udało się jeszcze wynaleźć eliksiru wiecznej młodości. Jednak ostatnie postępy w kosmetologii dają nadzieję wielu kobietom, które chcą jak najdłużej pozostać młodymi i pięknymi. Kilka miesięcy temu po raz pierwszy na rynek europejski wprowadzono. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów do pielęgnacji skóry zestaw (krem na dzień / noc + maska) skutecznie usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry. Goodshelp.com mógł przeprowadzić wywiad ze szwajcarskim kosmetologiem, dr Salzmannem, który podzielił się swoją opinią na temat produktu i udzielił kilku zaleceń, jak wyglądać młodo w każdym wieku.

Moleculica – kosmetyki przeciwzmarszczkowe

– Dr. Salzmann, dziękujemy za zgodę na udzielenie odpowiedzi na nasze pytania.
– Chętnie Ci pomogę.
– Powiedz mi, dlaczego temat walki ze zmarszczkami jest dziś tak aktywnie dyskutowany we wszystkich magazynach modowych?
– Bo to zmarszczki czynią kobietę z dziewczynki. Gdy tylko zauważysz pierwsze oznaki charakterystycznych zmian w strukturze i kolorze skóry, sprawia, że chcesz się ich pozbyć. W rzeczywistości zmarszczki są naturalnym procesem i w pewnym momencie nadal będą zakrywać twoją twarz. Ale nasza skóra ma specyficzną strukturę komórkową, która różni się od innych komórek w ciele. Dlatego przy odpowiedniej pielęgnacji tkanka naskórka może znacznie dłużej zachować młodość.
– W jakim wieku należy zacząć stosować kosmetyki przeciwstarzeniowe?
– To zależy od kondycji Twojego ciała, stylu życia i indywidualnych cech skóry. U niektórych kobiet pierwsze zmarszczki pojawiają się po 27 latach, u innych są one niewidoczne nawet w wieku 35 lat. W każdym razie 30 lat to wiek, w którym kobieta powinna rozważyć stosowanie kosmetyków wspomagających. W tym okresie nasz organizm spowalnia naturalną syntezę kolagenu, co prowadzi do utraty właściwości biologicznych komórek naskórka. Za pomocą wysokiej jakości i naturalnych kosmetyków można pobudzić produkcję kolagenu i elastyny w organizmie, a także zrekompensować niedobór innych składników odżywczych.
– Obecnie wiele krajów aktywnie promuje krem przeciwstarzeniowy Moleculica. Co możesz powiedzieć o tym produkcie?
– Naturalna formuła, podzielona na 3 różne rodzaje kosmetyków zgodnie z codziennymi biorytmami naszego organizmu. Krem na dzień z tego zestawu doskonale odżywia i nawilża skórę, krem na noc rozpoczyna proces regeneracji zniszczonych tkanek i zwalcza zmarszczki. W zestawie znajduje się również specjalna odmładzająca maska do twarzy, którą można nakładać raz na 2-3 dni, aby wspomóc odżywienie komórek skóry witaminami. Formuła zawiera wszystkie niezbędne składniki: peptydy, witaminy, kwas hialuronowy, retinol, przeciwutleniacze, oleje. Efekt uzyskasz już po pierwszej aplikacji. Ale dla pełnego przywrócenia naturalnych właściwości naskórka polecałbym używać Moleculica zestaw kosmetyków do odmładzania skóry przez co najmniej 30 dni.
– Czy były jakieś badania kliniczne?
– Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć informacji o badaniach przeprowadzonych w związku z tym produktem. Ale jeśli przeanalizujesz wyniki stosowania tego kremu przez moich pacjentów, to w 97% przypadków poprawa jest naprawdę widoczna. Już po 14 dniach robi wrażenie Moleculica wynik: skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna, ilość zmarszczek i ich głębokość znacznie się zmniejsza, a naturalna równowaga zostaje przywrócona.
– Jeśli nagle nasi czytelnicy zechcą wypróbować te kosmetyki: gdzie kupić Moleculica?
– Nie widziałem tego produktu w aptekach ani sklepach. Sprzedaje się tylko za Moleculica oficjalna strona internetowa.
– Jak bezpieczne jest stosowanie tych kosmetyków?
– W kremach i maseczkach na dzień i na noc nie ma żadnych syntetycznych ani chemicznych dodatków. Zawierają w 100% naturalne składniki i witaminy pochodzące z roślin. Mogę nazwać ten kompleks hipoalergiczny, ponieważ nie widziałem przypadków alergii ani innych skutków ubocznych podczas jego stosowania.
– Więc możemy powiedzieć, że kosmetyki przeciwzmarszczkowe Moleculica pomoże zatrzymać proces starzenia?
– (śmiech). Cóż, słuszniej byłoby powiedzieć, że użycie tego zestawu pozwoli na znacznie dłuższe pozostanie młodym. Zdecydowanie ten kompleks może być stosowany jako alternatywa dla bolesnych zastrzyków z botoksu czy kwasu hialuronowego. Poleciłbym nie spieszyć się z chirurgią plastyczną i wziąć udział w 30-dniowym kursie za Moleculica oryginał na początek.
– Z pewnością kosmetyki są bardzo drogie, ile jest Moleculica?
– W porównaniu z cennikiem dowolnego salonu kosmetycznego jest znacznie tańszy o Moleculica cena.

Gdzie kupić Moleculica?

Na podstawie informacji uzyskanych od specjalisty możemy stwierdzić, że produkt jest rzeczywiście jednym z najlepszych na rynku. Jeśli chcesz kupić Moleculica Polska, odwiedź stronę internetową licencjonowanego sprzedawcy i złóż zamówienie.

Goodshelp.com zrzeka się odpowiedzialności za jakość i bezpieczeństwo tego produktu.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!