Moleculica Česká republika

DOKONALÁ PÉČE NA MOLEKULÁRNÍ ÚROVNI

– Stimuluje syntézu elastinu
– Bojuje proti suché pleti
– Vyhlazuje vrásky a jemné vrásky

Objednat

Vědě se bohužel dosud nepodařilo vymyslet elixír věčného mládí. Nejnovější pokroky v kosmetologii však dávají naději mnoha ženám, které chtějí zůstat mladé a krásné co nejdéle. Před několika měsíci byl na evropský trh poprvé uveden. Na rozdíl od tradičních produktů péče o pleť tato sada (denní / noční krém + pleťová maska) účinně odstraňuje první známky stárnutí pokožky. Goodshelp.com byl schopen pohovořit se švýcarským kosmetikem Dr. Salzmannem, který se podělil o svůj názor na produkt a dal několik doporučení, jak vypadat mladě v každém věku.

Moleculica – kosmetika proti vráskám

– Dr. Salzmann, děkuji za souhlas s odpovědí na naše otázky.
– Rád vám pomůžu.
– Řekněte mi, proč je téma boje proti vráskám tak aktivně diskutováno dnes ve všech módních časopisech?
– Protože z vrásek jsou žena, která z ženy dělá dívku. Jakmile si všimnete prvních známek charakteristických změn ve struktuře a barvě pokožky, budete se jich chtít zbavit. Ve skutečnosti jsou vrásky přirozeným procesem a v určitém okamžiku vám stále zakryjí tvář. Ale naše pokožka má specifickou buněčnou strukturu, která se liší od ostatních buněk v těle. Proto při správné péči může epidermální tkáň zůstat mladá déle.
– V jakém věku byste měli začít používat kosmetiku proti stárnutí?
– Závisí to na stavu vašeho těla, životním stylu a individuálních vlastnostech pokožky. U některých žen se první vrásky objeví po 27 letech, zatímco u jiných jsou neviditelné dokonce i ve věku 35 let. V každém případě je 30 let věk, ve kterém by žena měla uvažovat o použití podpůrné kosmetiky. Během tohoto období naše tělo zpomaluje přirozenou syntézu kolagenu, což vede ke ztrátě biologických vlastností epidermálních buněk. Pomocí vysoce kvalitní a přírodní kosmetiky můžete stimulovat produkci kolagenu a elastinu v těle a kompenzovat nedostatek dalších živin.
– Dnes mnoho zemí aktivně propaguje krém proti stárnutí Moleculica. Co můžete říci o tomto produktu?
– Přírodní receptura rozdělená do 3 různých druhů kosmetiky podle denních biorytmů našeho těla. Denní krém z této sady dokonale vyživuje a zvlhčuje pokožku, noční krém zahajuje proces regenerace poškozených tkání a bojuje proti vráskám. Sada obsahuje také speciální omlazující pleťovou masku, kterou lze aplikovat jednou za 2-3 dny na podporu výživy buněk pokožky vitamíny. Vzorec obsahuje všechny potřebné složky: peptidy, vitamíny, kyselinu hyaluronovou, retinol, antioxidanty, oleje. Výsledek získáte po první aplikaci. Ale pro úplné obnovení přirozených vlastností epidermis bych doporučil používat Moleculica sada kosmetiky pro omlazení pleti po dobu nejméně 30 dnů.
– Proběhly nějaké klinické studie?
– Nemohu potvrdit ani vyvrátit informace o výzkumu provedeném v souvislosti s tímto produktem. Ale pokud analyzujete výsledky používání tohoto krému u mých pacientů, pak v 97% případů jsou zlepšení skutečně viditelná. I po 14 dnech je Moleculica výsledek působivý: pokožka se stává hladší a pružnější, výrazně se snižuje počet vrásek a jejich hloubka a obnovuje se přirozená rovnováha.
– Pokud najednou naši čtenáři chtějí vyzkoušet tuto kosmetiku: kde koupit Moleculica?
– Neviděl jsem tento produkt v lékárnách nebo obchodech. Prodává se pouze za Moleculica oficiální webové stránky.
– Jak bezpečné je použití této kosmetiky?
– V denních / nočních krémech a maskách nejsou žádné syntetické ani chemické přísady. Zahrnují 100% přírodní přísady a vitamíny vyrobené z rostlin. Mohu to nazvat komplexním hypoalergenním, protože jsem při jeho používání neviděl případy alergií nebo jiných vedlejších účinků.
– Takže můžeme říci, že kosmetika proti vráskám Moleculica pomůže zastavit stárnutí?
– (Smích). Bylo by správnější říci, že použití této sady vám umožní zůstat déle mladý. Tento komplex lze rozhodně použít jako alternativu k bolestivým injekcím Botoxu nebo kyseliny hyaluronové. Doporučil bych si vzít čas na plastickou chirurgii a začít 30denním kurzem s Moleculica originál na začátek.
– Kosmetika je určitě velmi drahá, kolik je Moleculica?
– Ve srovnání s ceníkem jakéhokoli kosmetického salonu je to mnohem levnější o Moleculica cena.

Kde koupit Moleculica?

Na základě informací od odborníka můžeme dojít k závěru, že produkt je skutečně jedním z nejlepších na trhu. Pokud máte zájem o koupi Moleculica Česká republika, navštivte prosím webovou stránku licencovaného prodejce a proveďte objednávku.

Goodshelp.com se zříká odpovědnosti za kvalitu a bezpečnost tohoto produktu.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!