MINI HD LED Projektor Slovensko

JASNOSŤ TERAZ DOSIAHLA 1000 LUMENOV!!!

– OBRAZOVÝ SYSTÉM
– HDMI VSTUP
– PRENOSNÝ, ĽAHKÝ A KOMPAKTNÝ
– SUPER ZVUKOVÉ EFEKTY

Objednať

MINI HD LED Projektor multimediálne zariadenie pre domáce použitie môžete schovať aj do vrecka! Jedinečné multifunkčné riešenie vám umožňuje nahradiť drahé kino a získať vynikajúci efekt s minimálnymi finančnými investíciami. Prenosné zariadenie poskytuje dobré rozlíšenie obrazu a dá sa so sebou vziať aj do hôr alebo na ostrov. Ak vezmete toto zariadenie na dovolenku alebo na služobnú cestu, budete môcť plne oceniť jeho výhody. Pozrime sa na hlavné funkcie tohto zariadenia:

– Veľkosť nie je väčšia ako váš smartphone.
– Pomáha zobrazovať informácie z displeja vášho telefónu na širokouhlej obrazovke.
– Vďaka svojej miniatúrnej veľkosti sa zmestí do batohu alebo dokonca do vrecka.
– Má konektory HDMI/USB pre priame pripojenie k akýmkoľvek mobilným gadgetom.
– Jas až 1 000 lúmenov (veľmi dobrý indikátor aj pre profesionálne modely).
– Vybavený pokrokovými RGB LED žiarovkami pre 50 000 hodín nepretržitého používania.

MINI HD LED Projektor – vreckový a ľahký

Pri výbere najvhodnejšieho modelu je veľmi dôležité poznať hlavné parametre, ktorým je potrebné v prvom rade venovať pozornosť. S našou pomocou môžete ľahko urobiť správnu voľbu.

1. Rozmery a hmotnosť.

Ak sa rozhodnete pre vreckový a ľahký MINI HD LED Projektor, mali by ste si uvedomiť dôležité výhody tohto zariadenia. Jeho hmotnosť je iba 0,6 kg. To je výhodné, ak veľa cestujete a chcete si ho vziať so sebou. Vďaka rozmerom 12 x 11 x 9,9 cm je možné tento projektor umiestniť aj na dlaň alebo na malý povrch.

2. Jas.

Pre jednoduchosť a lepšie vnímanie informácií kupujúcim sa sila svetelného toku emitovaného projektorom nazýva jas, aj keď ide o mierne odlišné koncepty. Na meranie tohto indikátora sa používa konvenčná jednotka – lumen. Indikátor poskytuje predstavu o tom, aký jasný bude obraz na bielej obrazovke. Na 80-palcovú obrazovku stačí jas 600 lúmenov. Dobrá správa je, že prenosný MINI HD LED Projektor má ohromných 1 000 lúmenov. To bude stačiť na to, aby ste zreteľne videli obraz aj pri relatívne jasnom svetle.

3. Svietidlo alebo LED.

Svietidlá poskytujú lepšiu kvalitu obrazu za denného svetla, ale s výberom tejto možnosti sa neponáhľajte. Bežné svietidlo nevydrží viac ako 20 000 hodín, potom ho budete musieť vymeniť. Za MINI HD LED Projektor Slovensko získate až 50 000 hodín práce, čo je viac ako dvojnásobok času.

4. Uznesenie.

Všetci dobre vieme, že čím vyššie je rozlíšenie obrazovky, tým kvalitnejší bude zobrazený obraz. Niektoré moderné projektory sú pripravené ponúknuť vám dokonca 1 024 x 768, ale ich cena je desaťkrát drahšia. Ak zvolíte MINI HD LED Projektor originál, získate nHD video (640 x 360). Povedzme si úprimne, nie je to najlepší indikátor, ale vzhľadom na náklady na toto zariadenie je to celkom prijateľné. Za MINI HD LED Projektor cena je to v porovnaní s analógmi v akomkoľvek obchode s elektronikou smiešne.

Kedy bude použitie tohto projektora užitočné:

– Na výučbu alebo prednášku v učebni.
– Na domáce použitie.
– Ako zábava pre deti.
– Na turistiku a cestovanie.
– Pozerať svoje obľúbené televízne programy a filmy z telefónu na širokouhlej obrazovke.
– Pre videohry.

Ak chcete plne oceniť MINI HD LED Projektor účinok, stačí zariadenie pripojiť k mobilnému zariadeniu a nakonfigurovať ho. Nebude to trvať dlhšie ako 2 minúty, pretože celý proces je veľmi jednoduchý a dokonca aj dieťa na to príde. Zariadenie je vybavené špeciálnym ovládacím panelom, ktorý umožňuje jeho ovládanie ležiace na pohovke. Multimediálny systém je tiež vybavený konektorom pre slúchadlá 3.5 a zabudovaným reproduktorom na prenos zvuku.

Kde kúpiť MINI HD LED Projektor?

Mnoho našich čitateľov žiada kde kúpiť MINI HD LED Projektor? Hneď vás chceme varovať, že Goodshelp.com nie je distribútorom tohto produktu a nepredáva. Ak si chcete tento produkt objednať, stačí kliknúť na odkaz na stránku predajcu a vyplniť objednávkový formulár. Telefonicky môžete tiež požiadať konzultanta o koľko je MINI HD LED Projektor, podmienky a náklady na doručenie.

Recenzie:

“Po tom, čo sa tento gadget objavil v našom dome, bolo sledovanie filmov a televíznych seriálov ešte zaujímavejšie. Deti sú úplne potešené. Aj s manželkou často organizujeme večerné domáce stretnutia pri víne a našej obľúbenej komédii.”

“Dlho som sníval o kúpe televízora v mojej kuchyni, ale potom som náhodou uvidel na internete MINI HD LED Projektor oficiálna webová stránka a rozhodol som sa objednať toto zariadenie. Teraz môžem sledovať kanály YouTube, televízne programy Netflix alebo počúvať hudbu, keď varím raňajky alebo večeru pre svoju rodinu.”

“Dobré riešenie pre detskú izbu. Keď k nám naši hostia prídu, zabezpečíme deťom, aby v detskej izbe sledovali svoje obľúbené kreslené filmy. Pre nich je obraz na stene niečím neobvyklým a zaujímavým, zatiaľ čo dospelí majú čas na chatovanie a relaxáciu.”

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!