Mini HD LED Projektor Česká republika

NYNÍ JE JAS 1000 LUMENŮ!

– SUPER ZVUKOVÉ EFEKTY
– PŘENOSNÝ, LEHKÝ A KOMPAKTNÍ
– VSTUP HDMI
– ZOBRAZOVACÍ SYSTÉM

Objednat

Mini HD LED Projektor multimediální zařízení pro domácí použití lze schovat i do kapsy! Unikátní multifunkční řešení vám umožní nahradit drahé kino a získat vynikající efekt s minimálními finančními investicemi. Přenosné zařízení poskytuje dobré rozlišení obrazu a lze ho vzít s sebou i do hor nebo na ostrov. Pokud si toto zařízení vezmete na dovolenou nebo na služební cestu, budete moci plně ocenit výhody. Pojďme se podívat na hlavní vlastnosti tohoto zařízení:

– Velikost není větší než váš smartphone.
– Pomáhá zobrazovat informace z displeje telefonu na širokoúhlé obrazovce.
– Díky své miniaturní velikosti se vejde do batohu nebo dokonce do kapsy.
– Má konektory HDMI/USB pro přímé připojení k jakýmkoli mobilním gadgetům.
– Jas až 1 000 lumenů (velmi dobrý indikátor i pro profesionální modely).
– Vybaveno pokročilými RGB LED lampami pro 50 000 hodin nepřetržitého používání.

Mini HD LED Projektor – kapesní a lehký

Při výběru nejvhodnějšího modelu je velmi důležité znát hlavní parametry, kterým je třeba v první řadě věnovat pozornost. S naší pomocí se můžete snadno rozhodnout správně.

1. Rozměry a hmotnost.

Pokud zvolíte kapesní a lehký Mini HD LED Projektor měli byste si být vědomi důležitých výhod tohoto zařízení. Jeho hmotnost je pouze 0,6 kg. To je výhodné, pokud hodně cestujete a chcete si ho vzít s sebou. Díky velikosti 12 x 11 x 9,9 cm lze tento projektor umístit i do dlaně nebo na malý povrch.

2. Jas.

Pro jednoduchost a lepší vnímání informací kupujícím se síla světelného toku emitovaného projektorem nazývá jas, i když se jedná o mírně odlišné pojmy. K měření tohoto indikátoru se používá běžná jednotka – lumen. Indikátor poskytuje představu o tom, jak jasný bude obraz na bílé obrazovce. Na 80palcovou obrazovku stačí jas 600 lumenů. Dobrou zprávou je, že přenosný Mini HD LED Projektor má neuvěřitelných 1 000 lumenů. To bude stačit k tomu, abyste jasně viděli obraz i v relativně jasném světle.

3. Lampa nebo LED.

Lampy poskytují lepší kvalitu obrazu za denního světla, ale nespěchejte s výběrem této možnosti. Běžná lampa nevydrží déle než 20 000 hodin, po které ji budete muset vyměnit. S Mini HD LED Projektor Česká republika získáte až 50 000 hodin práce, což je více než dvakrát tak dlouho.

4. Rozlišení.

Všichni dobře víme, že čím vyšší rozlišení obrazovky, tím lepší bude zobrazený obraz. Některé moderní projektory jsou připraveny vám nabídnout dokonce 1024×768, ale jejich cena je desetkrát dražší. Pokud zvolíte Mini HD LED Projektor originál, získáte nHD video (640 x 360). Buďme upřímní, není to nejlepší indikátor, ale vzhledem k ceně tohoto zařízení je to docela přijatelné. Za Mini HD LED Projektor cena je to směšné ve srovnání s analogy v každém obchodě s elektronikou.

Kdy bude použití tohoto projektoru užitečné:

– Pro výuku nebo přednášku ve třídě.
– Pro domácí použití.
– Jako zábava pro děti.
– Pro turistiku a cestování.
– Chcete-li sledovat své oblíbené televizní pořady a filmy z telefonu na širokoúhlé obrazovce.
– Pro videohry.

Abyste plně ocenili Mini HD LED Projektor výsledek, stačí připojit zařízení k mobilnímu zařízení a nakonfigurovat ho. Nebude to trvat déle než 2 minuty, protože celý proces je velmi jednoduchý a dokonce i dítě na to přijde. Zařízení je vybaveno speciálním ovládacím panelem, který umožňuje jeho ovládání ležící na pohovce. Multimediální systém je také vybaven konektorem pro sluchátka 3,5 a vestavěným reproduktorem pro přenos zvuku.

Kde koupit Mini HD LED Projektor?

Mnoho našich čtenářů se ptá kde koupit Mini HD LED Projektor? Chceme vás okamžitě varovat, že Goodshelp.com není distributorem tohoto produktu a neprodává. Pokud si chcete tento produkt objednat, stačí kliknout na odkaz na stránku prodejce a vyplnit objednávkový formulář. Telefonicky můžete konzultanta požádat o kolik je Mini HD LED Projektor, podmínky a náklady na doručení.

Recenze:

“Poté, co se tento gadget objevil v našem domě, bylo sledování filmů a televizních seriálů ještě zajímavější. Děti jsou naprosto potěšeny. Dokonce i moje žena a já často pořádáme večerní domácí setkání s vínem a naší oblíbenou komedií.”

“Dlouho jsem snil o koupi televizoru v mé kuchyni, ale pak jsem náhodou viděl na internetu Mini HD LED Projektor oficiální webové stránky a rozhodl jsem se objednat toto zařízení. Teď můžu sledovat kanály YouTube, televizní pořady Netflix nebo poslouchat hudbu, zatímco vařím snídani nebo večeři pro svou rodinu.”

“Dobré řešení pro dětský pokoj. Když k nám naši hosté přijdou, zajistíme dětem, aby v dětském pokoji sledovaly své oblíbené karikatury. Pro ně je obraz na zdi něčím neobvyklým a zajímavým, zatímco dospělí mají čas si povídat a odpočívat.”

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!