Fuel Free Latvija


Fuelfree – Sāk taupīt vairāk nekā 20% degvielas jau šodien!

– Degvielas patēriņa samazināšana par 20%
– Viegli uzstādāms. Jums būs nepieciešamas tikai 5 minūtes
– Pilnībā atmaksājas 1-2 mēnešu laikā

Pasūtiet

Šodien katrai ģimenei ir vismaz viena automašīna (un bieži vien to 2 vai vairāk). Auto ir ļoti ērts transporta veids, kas palīdz mums ātri izkāpt no mājām uz darbu, lai dotos iepirkties veikalā, vai arī doties uz dažādām valstīm. Bet kopā ar komfortu automašīnas prasa regulārus finansiālos izdevumus. Serviss, rezerves daļas, remonts – tas viss naudu. Bet lielākā daļa no visām izmaksām iztērēti degvielas iegādi. Neskatoties uz to, ka mūsdienu pasaule pamazām virzās uz elektriskajiem transportlīdzekļiem skaits automašīnām ar benzīna vai dīzeļa dzinēju, ir daudz lielāks. Automobiļu korporācijas un uzņēmumi iegulda milzīgas summas attīstībā tehnoloģijas, lai samazinātu motora tilpuma, bez jaudas zuduma. Tieši tāpēc dzinēji tiek uzstādīti turbīna vai hibrīda sistēmas.

Bet ko par tiem cilvēkiem, kas jau pieder auto, un vēlas, lai samazinātu izmaksas par to? Attiecībā uz šiem mērķiem, ir ļoti labs risinājums – Degvielas taupītājs FuelFree. Mēs piedāvājam jums tiesības tagad, lai uzzinātu par šo interesanto un ienesīgu ierīci, kas būs pilnīgi mainīt savu ideju par iespējām transportlīdzekļiem.

Kas tas ir?

Jaunākā tehnoloģija, ko sauc par degvielas ekonomijā FuelFree – tas ir labākais risinājums problēmai liels patēriņš benzīna, dīzeļdegvielas vai gāzes automašīnā. Šis produkts ir ļoti vienkāršs darbības principu, bet patiesībā palīdz sasniegt labus rezultātus.

Atšķirībā no daudziem līdzīgiem līdzekļiem, jums nav nekas aizpildīt degvielas tvertni vai motoru. Tā nav piedeva degvielai vai pulvera, tāpēc jūs nevarat būt bail drošībai un funkcionālo jaudu tās degvielas sistēmu.

Fuel Free taupītājs tehnoloģija balstās uz pārveidi un sadalīšanās degvielas trombu sistēmā sakarā ar specefektiem no magnētiskā lauka.

Kā šī tehnoloģija darbojas?

Jebkura degviela – kopa molekulām. Šajā darbībā pat no modernākajiem degvielas sistēmas automašīnām tiek apstrādāti ne vairāk kā 80-85% no degvielas. Atlikušie 15-20% tiek pārvērsti puduriem un joprojām nav samaksātas. Šajā sakarā, palielinot izdevumus par benzīnu, motors zaudē spēku un nosprostot degvielas sistēmu (šļūtenes, degvielas tvertne, degvielas inžektori, uc).

Tiklīdz jūs instalēt jūsu automašīnas FuelFree samazināt degvielas patēriņu var būt ļoti viegli un droši. Ierīce ir uzstādīta virs degvielas šļūtenes un netraucē normālu darbību visai sistēmai. Tas nav nepieciešams, lai iekļautu elektrotīklu vai maksas. Magnēti sāksies uzreiz pēc tam, kad esat pabeidzis uzstādīšanu iekārtas atbilstoši instrukcijām.

Degvielas maisījumu, kas iet caur šļūteni caur šo magnētu tiek sadalīts atsevišķu molekulu un nav apvienotas saišķos. Tas nodrošina, ka visi 99,9% no degvielas tiek sadedzināts un nodod enerģiju dzinēju. Internetā jūs varat atrast ierīces FuelFree atsauksmes kungiem uzpildes stacijām, kas atbalsta uzlabošanu tehniskā izpildījuma transportlīdzekļu pēc tiem, šī ierīce ir uzstādīta.

Tā rezultātā, pateicoties unikālu magnēts varat veikt reālas pārmaiņas:

• degvielas ekonomija. Magnet FuelFree Latvija universāls un piemērots visa veida dzinēju – dīzeļdegvielu, gāzes, benzīns. Atkarībā no dzinēja lieluma, degvielas kvalitāte un vidēja ātruma režīmā, jūs varat ietaupīt no 14% līdz 20% katrā degvielas uzpildes stacijās.
• jaudu dzinēja uzlabošana. Ierīce ir ideāli palīdz panākt labāku darbību dzinēju, optimizējot ienākošo degvielu. Daudzi auto īpašnieki ir jāatzīmē, ka pēc tam, kad uzstādīšana magnēts motora skaņa ir ļoti samazinājies, pazuda neparastas vibrācijas un uzlabotus dinamiku ātruma skalas.
• Saving par uzturēšanu. Daudzi daļas degvielas sistēmas un dzinēja palielināt savus resursus, gandrīz 1,5 reizes, pēc tam, kad auto uzstādīts uz aprīkojumu.
• Nav konkurenci. Šodien, milzīgs skaits dažādu ierīču degvielas ekonomiju. Pie FuelFree cena ir daudz zemākas nekā konkurentu produktiem, un tās efektivitāte, cik augstu vien iespējams.

Lai precizētu jautājumu par cik daudz ir Fuel Free var būt ļoti viegli. Pēdējo pāris mēnešu laikā, šī ierīce ir kļuvis ļoti populārs visā pasaulē, un mūsu valstī. Šodien jūs varat iegādāties daudzos specializētiem auto detaļu veikalos, taču mēs iesakām veikt visvairāk pareizo izvēli.

Lai nopirkt FuelFree par labu cenu, vislabāk ir izmantot vietni oficiālās ražotāja produktu un lai tas tieši uz jūsu mājām. Mēs parādīs saiti, lai jūs varat apmeklēt šo vietni tagad.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!