Friocard Latvija

kapsulas spiediena normalizēšanai gada siltajā laikā

– Saudzīgi normalizē arteriālo spiedienu
– Samazinās slodzi uz sirdi, asinsvadiem un elpošanas sistēmu karstuma laikā
– Uzlabos asins plūsmu uz galvas smadzenēm

Pasūtiet

Spēcīga sirds un asinsvadi ir pamats ilgam un pilnvērtīgam mūžam. Daudzi no mums ignorē ārstu ieteikumus iekšējo un ārējo faktoru negatīvās ietekmes novēršanai un novēršanai. Bet, tiklīdz parādās pirmie nepatīkamie simptomi vai slimības, mēs cenšamies atrast efektīvu ārstēšanu. Mūsu sirds pastāvīgi darbojas aktīvā režīmā un tiek galā ar svarīgo uzdevumu – nodrošināt asinis katrai iekšējā orgāna šūnai. Augstā dzīves ritma, stresa, nesabalansēta uztura un aptaukošanās dēļ asinsrites sistēma tiek pakļauta papildu stresam:

– kuģi ir aizsērējuši holesterīns un sārņi;
– uzkrājas toksīni;
– eja vēnu un artēriju iekšienē ir sašaurināta;
– asinis kļūst biezākas un pakļautas asins recekļu veidošanai;
– parādās aterosklerozes plāksnes;
– ir traucēts sirds ritms;
– rodas elpas trūkums un elpas trūkums.

Friocard – līdzekļi asinsspiediena pazemināšanai

Asinsvadu caurspīdīguma pasliktināšanās dēļ mūsu sirdij ir jāpalielina asinsspiediens, lai uzturētu smadzeņu, iekšējo orgānu un procesu vitālās funkcijas. Tas noved pie vienas no visbiežāk sastopamajām problēmām – paaugstināta asinsspiediena. Slimībai ir nepatīkami simptomi, tā negatīvi ietekmē cilvēka vispārējo labsajūtu un aktivitāti. Bet vislielākās briesmas ir tādas, ka tieši šī problēma var izraisīt trombozi, miokarda infarktu, insultu vai citas bīstamas patoloģijas. Medicīniskā statistika apgalvo, ka hroniskas hipertensijas komplikāciju risks palielinās līdz ar vasaras iestāšanos. Karstā laikā sirds un asinsvadu sistēma ir pakļauta lielākam nodilumam, un tas var izraisīt negatīvu ietekmi uz veselību.

Pavisam nesen tirgū tika ieviests produkts hipertensijas ārstēšanai Friocard, kas jau tika saukts par galveno zinātnisko sasniegumu, radot universālu formulu sirds veselības atbalstam. Atšķirībā no analogiem šīs kapsulas novērš ne tikai simptomu, bet gan asinsspiediena paaugstināšanās cēloni. Darbojoties uz asinsvadiem, kompleksam ir maiga iedarbība, lai atjaunotu to struktūru un elastību, uzlabotu asinsriti un uzturētu veselīgu sirdsdarbību. Dažu minūšu laikā pēc kapsulas lietošanas daudzi pacienti izjūt simptomu mazināšanos, atbrīvojas no tahikardijas un elpas trūkuma. Kompleksam ir augu sastāvs, tāpēc tas ir piemērots lietošanai jebkurā vecumā. Ražotājs garantē labus rezultātus pēc 1 lietošanas kursa. Vairāk nekā 97% veiksmīgo klīnisko pētījumu pierāda uztura bagātinātāja spēju tikt galā pat ar visgrūtākajiem hroniskas hipertensijas gadījumiem.

Friocard efekts ir kumulatīvs efekts: katru dienu sirds un asinsvadu sistēmas stāvoklis uzlabojas un pēc 30 dienām notiek pilnīga atveseļošanās.

Tas darbojas šādi:

1. Nostiprina kapilāru un asinsvadu sienas.
2. Atbrīvo vazospazmu.
3. Novērš hipertensīvu krīzi, sirdslēkmi un insultu.
4. Stimulē šūnu atjaunošanos.
5. Atjauno asinsvadu sieniņu elastību.
6. Paātrina vielmaiņu.
7. Mazina galvassāpes, reiboni un nelabumu.
8. Novērš deguna asiņošanu.
9. Stabilizē sirdsdarbības ātrumu un elpošanu.
10. Normalizē miegu.

Friocard dabisks līdzeklis hipertensijas ārstēšanai var izmantot, lai novērstu esošu problēmu vai novērstu to. Komplekss satur pilnu derīgo vitamīnu, augu ekstraktu un antioksidantu klāstu, kas palīdz novērst aterosklerozi, trombozi un aizsprostotas vēnas. Eksperti iesaka lietot šo uztura bagātinātāju tieši vasaras mēnešos, lai mazinātu simptomus un uzlabotu vispārējo pašsajūtu. Ja periodiski rodas paaugstināts asinsspiediens, noteikti apmeklējiet Friocard oficiālajā tīmekļa vietnē un pasūtiet šīs tabletes sev.

Atsauksmes par Friocard Latvija uztura bagātinātāju:

“Vasarā man bieži ir hipertensijas saasināšanās, mana galva nepārtraukti sāp un man visu dienu ir jāguļ uz dīvāna. Kopš tā laika, kad manā mājas aptieciņā parādījās līdzekļi asinsspiediena pazemināšanai Friocard, situācija ir dramatiski mainījusies. Lietojot šīs kapsulas, mani simptomi pazuda, un pat karstākajā laikā es jūtos lieliski. Iesaku visiem hipertensijas pacientiem, kuriem ir līdzīgas veselības problēmas!”

“Manai vīramātei ir 67 gadi, un tai bieži ir asinsspiediena paaugstināšanās. Pēc kardiologa ieteikuma mēs ar sievu pasūtījām viņai Friocard oriģināls kapsulas. Pēc tam, kad viņa sāka dzert 2 kapsulas katru dienu, asinsspiediens stabilizējās un nebija blakusparādību. Viņai ir problēmas ar gremošanas sistēmu, tāpēc, izvēloties antihipertensīvos līdzekļus, mums bija svarīgi atrast iespēju ar dabīgām sastāvdaļām. Šajās kapsulās nav ķīmisku vielu vai kaitīgu piemaisījumu. Un, iepazīstoties ar cik daudz ir Friocard, nav citu alternatīvu.”

Kur nopirkt Friocard?

Varbūt jūs interesē jautājums kur nopirkt Friocard? Šajā gadījumā iesakām apmeklēt licencēta pārdevēja vietni. Tikai šajā vietnē jūs varat pasūtīt 100% oriģinālas kapsulas (saite aprakstā). Pašreizējais Friocard cena ir norādīts norēķinu lapā.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!