Dynamite Lietuva


Dynamite – Kibimo aktyvatorius!

– Pritraukia žuvį vienan daiktan iš didelio atstumo.
– Užtikrina kibimą, sukeldamas didžiulį apetitą net ir pasisotinusioms žuvims

Uzsisakyti dabar

Dynamite žvejybai yra efektyviausias sprendimas visiems, kurie naudojasi šiuo hobiu. Unikalus ir natūralus vaistas, kuris pritrauks žuvis, net ir iš upės apačios, sukels jį į jūsų kabliuką. Skirtingai nuo daugelio kitų jaukų, purkšti Dynamite žvejybai neturi kenksmingo poveikio aplinkai, neišmeta žuvų ir nesilaiko taisyklių. Ją galite naudoti bet kuriame rezervuare be apribojimų ir garantuoti efektą po kelių minučių.

Aistra žvejyba turi daug subtilybių ir savybių. Jūs turite būti gerai susipažinę su žuvų tipais, žinoti jo skonį ir pageidavimus, pasirinkti tinkamą žuvų koncentracijos vietą ir tinkamas oro sąlygas. Bet net ir su visomis šitomis žiniomis, niekas negali suteikti jums geros žvejybos garantijų. Dažnai pasitaiko, kad po ilgos kelionės turite sėdėti visą dieną ir pažvelgti į fiksuotą bobberą, bet vis tiek sugauti žuvį. Kodėl taip vyksta?

Tiesą sakant, yra tiek daug veiksnių. Žuvys yra labai jautrios įvairiems klimato pokyčiams, pašaliniams garsams ir daugeliui kitų veiksnių. Kartais jie tiesiog nėra alkani, todėl jūsų įprastas masalas ant kablio neveikia. Ką daryti šiuo atveju? Naujausių mokslinių tyrimų dėka mokslininkai sugebėjo sukurti visuotinę formulę, kuri tiksliai veikia visų rūšių žuvis. Ši formulė vadinama Dynamite masalas žuvims. Unikalus produktas, kuris veikia labai greitai ir suteikia fenomenalų rezultatą. Jis suaktyvina žuvies alkio jausmą ir išblaško net iš tolimiausio atstumo. Skleisdamas specialų feromonų kvapą, šis purškalas akimirksniu sužadina žuvų laukinį norą ką nors valgyti, kad jis greitai patenka į jūsų masalą.

Dynamite žvejybai

Dynamite žvejams yra saugiausias sprendimas tobulai žvejybai. Jį galite naudoti ežere, upėje ar net atviroje jūroje. Produkte yra natūralių ingredientų ir feromonų ekstraktas, kuris tęsiasi dešimtys kilometrų rezervuare. Kadangi žuvys turi labai gerai išvystytą reakciją į kvapus, feromonų poveikis veikia kvapų organus ir sukelia jiems artėjimą prie žvejo buvimo vietos.

Specifinių fermentų poveikis sukelia bado jausmą žuvyse, net jei jie neseniai valgė. Šis fiziologinis poveikis neturi įtakos žuvų sveikatai ir padeda išsaugoti ekologiją.

Produktas yra toks universalus, kad jį galima naudoti vasarą ir žiemą. Jūs galite lengvai pasiimti purškiklį, nes jis turi kompaktišką dydį ir ilgalaikį poveikį. Naudingos šio purškalo savybės buvo išbandytos įvairiomis laboratorinėmis sąlygomis. Jis nepalieka galimybės pasikviesti vieną žuvį. Pakanka išbandyti šį masalą vieną kartą ir jį visą laiką naudosite žvejybos metu.

Svarbi nauda, ​​kurią bado aktyvatorius žuvyse Dynamite turi:

– Ne visos žuvų rūšys veikia sklandžiai;
– natūraliai didina alkio jausmą, nenaudojant cheminių ar dirbtinių komponentų;
– ji turi didelį asortimentą, gali pritraukti net giliavandenių žuvų;
– yra 100% natūralus ir saugus jaukas, kurį leidžiama naudoti bet kuriame vandens telkinyje;
– Jis gali būti naudojamas mažoms ir didelėms žuvims sugauti;
– ilgai veikia po vieno naudojimo;
– Purškalas Dynamite kaina yra daug mažesnis už panašų masalą.

Dynamite Lietuva yra labai paprastas ir efektyvus būdas jį naudoti. Jums nereikia turėti tam tikrų sąlygų ar žinių, kad galėtumėte naudoti šį purškiklį žvejybai. Įdėję įprastą masalą ant kablys, purškite purškiklį iš skardos 1-2 kartus. Po to, galite nuleisti masalą į vandenį ir laukti, kol plūdės judės.

Kur pirkti Dynamite?

Sąveikaujant su vandeniu, purškimo sudėties feromonai pradeda labai greitai paskleisti kvapą, kuris pritraukia žuvis. Tai užtruks tik kelias minutes ir žuvų koncentracija šalia jūsų bus maksimali. Po 2-3 sugautų žuvų galite pakartotinai uždėti purškiklį, kad padidintumėte jo veiksmingas savybes.

Dynamite kiek yra? Šis produktas yra labai konkurencinga kaina. Galite jį paaiškinti parduotuvėje, kurioje parduodamas šis produktas. Aprašyme pateikiame nuorodą į šią parduotuvę.

Ar tai teisėta? Taip, šis masalas yra visiškai teisėtas ir saugus aplinkai ir ekologijai.

Kaip dažnai galima naudoti šį purškiklį? Ją galite taikyti kas 20-30 minučių, kad neprarastumėte efekto.

Kur yra pirkti Dynamite? Šiandien šis produktas parduodamas tik internete. Jūs galite užsisakyti šį naują produktą internetu ir gauti jį pristatyti į savo namus per kelias dienas.

Kas yra Dynamite atsiliepimai? Daugelis profesionalių žvejų ir įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojų gyrė šio jauko veiksmingumą. Žvejybos forumuose galite rasti daug informacijos apie šį produktą.

Norėdami užsisakyti produktą dabar, turite apsilankyti oficialioje svetainėje ir pateikti užsakymą.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!