Dynamite Latvija


Dynamite – Copes aktivators!

– Pievilina zivis vienuviet no lieliem attālumiem.
– Nodrošina copi, izraisot pat paēdušam zivīm milzīgo apetīti

Pasūtiet

Dynamite zvejai ir visefektīvākais risinājums ikvienam, kam patīk šis hobijs. Unikāls un dabisks līdzeklis, kas ļaus noķert zivis pat no upes apakšas, vedīs to pie āķa. Atšķirībā no daudzām citām ēsmām, izsmidzināt Dynamite zvejai nav kaitīgas ietekmes uz vidi, neindo zivis un nepārkāpj noteikumus. Jūs varat to izmantot jebkurā rezervuārā bez ierobežojumiem, un dažu minūšu laikā tas ir garantēts.

Passion zveja ir daudz smalkumu un iezīmes. Jums jābūt labi pārzinātiem zivju veidiem, jāzina tās gaumi un vēlmes, izvēlēties pareizo zivju koncentrācijas vietu, kā arī atbilstošus laika apstākļus. Bet pat ar visām šīm zināšanām neviens nevar jums garantēt labu zveju. Bieži gadās, ka pēc ilga brauciena jums ir jādzīvo visu dienu un jāvēršas pie fiksēta peldošas pludmales, bet tomēr jāķer zivis. Kāpēc tas notiek?

Faktiski ir tik daudz faktoru. Zivis ir ļoti jutīgas pret dažādām klimata pārmaiņām, svešām skaņām un daudziem citiem faktoriem. Dažreiz viņi vienkārši nav izsalkuši, tāpēc jūsu parastā ēsma uz āķa nedarbojas. Ko darīt šajā gadījumā? Pateicoties jaunākajiem pētniekiem, izdevās iegūt universālu formulu, kas precīzi ietekmē visu veidu zivis. Šo formulu sauc par Dynamite zivju ēsmas. Unikāls produkts, kas darbojas ļoti ātri un rada fenomenālu rezultātu. Tā aktivizē bada sajūtu zivīs un lures to pat no attālākajiem attālumiem. Izkliedējot īpašu feromonu smaržu, šis aerosols uzreiz atmodina savvaļas vēlmi zivīs ēst kaut ko, kas ātri nokrīt uz jūsu ēsmas.

Dynamite zivju ēsmas

Dynamite zvejniekiem ir drošākais risinājums perfektai zvejai. To var izmantot ezerā, upē vai pat atklātā jūrā. Produkts satur dabīgo sastāvdaļu un feromonu ekstraktu, kas atrodas desmitiem kilometru attālumā no rezervuāra. Tā kā zivīm ir ļoti labi attīstīta reakcija uz smaržām, feromonu iedarbība ietekmē ožas orgānus un liek tiem tuvoties vietai, kur atrodas zvejnieks.

Īpašu enzīmu ietekme izraisa bada sajūtu zivīs, pat ja tās nesen ir ēdušas. Šī fizioloģiskā iedarbība neietekmē zivju veselību un palīdz saglabāt ekoloģiju.

Produkts ir tik daudzpusīgs, ka to var izmantot vasarā un ziemā. Jūs varat viegli paņemt līdzi aerosolu, jo tam ir kompakts izmērs un ilgstoša iedarbība. Šīs aerosola noderīgās īpašības tika pārbaudītas dažādos laboratorijas apstākļos. Viņš neatstāj nekādas izredzes uz vienu zivju. Vienkārši izmēģināt šo ēsmu, un jūs to izmantosiet visu laiku, kad zvejo.

Svarīgas priekšrocības, ko bada aktivators zivīs Dynamite ir:

– Ne visi zivju veidi darbojas nevainojami;
– palielina bada sajūtu dabiskā veidā, neizmantojot ķīmiskas vai mākslīgas sastāvdaļas;
– tai ir plašs diapazons, tas var piesaistīt pat dziļjūras zivis;
– ir 100% dabiska un droša ēsma, ko atļauts izmantot jebkurā ūdensobjektā;
– to var izmantot mazo un lielo zivju nozvejai;
– ilgstoša iedarbība pēc vienas lietošanas;
– Smidzinātājs Dynamite cena ir daudz zemāks par līdzīgu ēsmu.

Dynamite Latvija ir ļoti vienkāršs un efektīvs veids, kā to izmantot. Jums nav nepieciešami noteikti nosacījumi vai zināšanas, lai izmantotu šo aerosolu zvejai. Kad jūs ievietojat savu parasto ēsmu uz āķa, izsmidziniet aerosolu no kārbas 1-2 reizes. Pēc tam jūs varat nolaist ēsmu ūdenī un gaidīt, kamēr peldēt pārvietosies.

Kur nopirkt Dynamite?

Mijiedarbojoties ar ūdeni, aeromoni aerosola sastāvā sāk ļoti ātri izplatīt smaržu, kas piesaista zivis. Tas aizņems tikai dažas minūtes, un tuvāko zivju koncentrācija būs maksimāla. Pēc 2-3 nozvejotām zivīm jūs varat atkārtoti uzlikt aerosolu, lai palielinātu tās efektīvās īpašības.

Dynamite cik daudz ir? Šis produkts ir ļoti konkurētspējīga cena. To var precizēt veikalā, kur šis produkts tiek pārdots. Mēs sniegsim jums saiti uz šo veikalu aprakstā.

Vai tas ir likumīgi? Jā, šīs ēsmas izmantošana ir pilnīgi likumīga un droša videi un ekoloģijai.

Cik bieži var lietot šo aerosolu? To var lietot ik pēc 20-30 minūtēm, lai nezaudētu efektu.

Kur ir nopirkt Dynamite? Šodien šī produkta pārdošana notiek tikai internetā. Jūs varat pasūtīt šo jauno produktu tiešsaistē un saņemt to mājās dažu dienu laikā.

Kas ir Dynamite atsauksmes? Daudzi profesionāli zvejnieki un dažādu starptautisku turnīru uzvarētāji atzinīgi novērtēja šīs ēsmas efektivitāti. Zvejas forumos var atrast daudz informācijas par šo produktu.

Lai pasūtītu preci tieši tagad, jums ir jāapmeklē oficiālā mājas lapa un jāiesniedz pasūtījums.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!