Dental WhiteStrips Slovensko


Dental WhiteStrips – Domáce vybielenie zubov!

– 100% garancia kvality!
– zaisťuje maximálny výsledok viditeľný už po 3-4 dňoch používania!
– zároveň prúžky Dental Whitestrips nie sú na zuboch nepríjemné a neškodia zubnej sklovine.

Objednať

Nová technológia Dental WhiteStrips na bielenie zubov – toto je vaša šanca získať hollywoodsky úsmev bez návštevy zubára! Unikátny plastové lišty pomáhajú čistiť zubnú sklovinu pred baktériami, obnoviť integritu a robiť zuby biele ako je to možné. Môžete získať efekt 3D profesionálne bielenie zubov nezávisle, tak doma.

To bude vyžadovať len niekoľko minút denne, ao mesiac neskôr vaše zuby budú ideálne. V Spojených štátoch, táto metóda sa stala veľmi populárnou a bol uznávaný ako jeden z najúčinnejších spôsobov, ako self-bielenie. Teraz máte možnosť vyskúšať tento jedinečný vynález.

Opis tovaru

Mnohé z dnešných mužov a žien čelí problému zhnednutie zubnej skloviny. Jedná sa o veľmi nepríjemný pocit, pretože sklovina je ochranná bariéra pre zub. Keď sa zmení farbu – to je porušením hrúbky skloviny či integritu a vyvoláva vývoj zubov. Zubní lekári hovoria mnoho dôvodov, ktoré spôsobujú stmavnutie zubov. Tu sú len niektoré z týchto dôvodov:

• podvýživa a zneužívanie kávy.
• Nedostatok vápnika a vitamínov v tele.
• Fajčenie, alkohol.
• Prítomnosť zubného kazu a ochorenia ďasien.
• Porušenie kyseliny alkalickú rovnováhu v ústach.
• Nevhodná starostlivosť o zuby.

Všetky tieto problémy môžu byť vyriešené, ak budeme používať Bielenie zubov prúžky Dental WhiteStrips. Sú veľmi ľahko použiteľné, obsahujú iba prírodné zložky a poskytujú skutočné bielenie zubov tak rýchlo, ako je to možné. Do 7 dní po dennom používaní vaše zuby budú oveľa svetlejšie. Maximálna doba aplikácie je 30 dní. Na konci, dostanete dokonale biele zuby s tvrdou a hustou ochrannej skloviny.

Dávkovanie – 30 minút nosiť pásy na vonkajšom povrchu predných zubov. Vyberte prúžky a vypláchnite ústa vlažnou vodou. Odporúčaný postup 1 krát za 24 hodín pre bezpečné používanie.

Princíp fungovania

Dental WhiteStrips 3D bielenie zubov funguje veľmi jednoducho. Produkt sa skladá zo špeciálne dosky, ktorá je impregnovaná minerálov, vitamínov a stopových prvkov pre posilnenie zubnú sklovinu. Po rozbalení, tieto látky reagujú s kyslíkom a sú stále aktívne. Keď ste prilepené na zuby Dental White Strips prúžky kúpiť, ktorý teraz môže proces začína prirodzené čistenie zubnej skloviny. Tým, že pôsobí ako kyselina, aktívne zložky štiepi plaku a zvyškov potravy. Súčasne s týmto procesom začína obnovenie integrity zubnej skloviny v dôsledku vplyvu vápnika a ostatných minerálnych stopových prvkov.

Keď sa natočiť film, zuby sú oveľa svetlejšie a čistejšie. Táto technológia bola patentovaná amerických návrhárov a prešiel všetky potrebné klinické testy. Väčšina renomovaných zubných lekárov odporučiť svojim pacientom.

V súčasnej dobe máte k internetu asi Dental WhiteStrips recenzia objavujú veľmi často. Priemerná Zákaznícke hodnotenie – 4,5 z 5 hviezdičiek.

Je dôležité si uvedomiť, že tento produkt je úplne bezpečný a nemá žiadne vedľajšie účinky. Pokiaľ ju správne používať a neporušiť odporúčania výrobcu, potom sa vaše zuby bude dokonale biele a krásne po 1 mesiaci.

Výhody

Už chcete kúpiť Dental WhiteStrips? Potom budete mať užitočné dozvedieť sa o výhodách, ktoré má tento produkt.

Na bielenie zubov pásy Dental WhiteStrips cena oveľa nižšia ako platba obdobných postupov v zubnej klinike. Získate trojrozmerný efekt bielenie bez vedľajších účinkov a bez zvýšenia citlivosti zubov.

Tento produkt je certifikovaný a je v súlade s medzinárodnými štandardmi kvality, takže jeho použitie je bezpečné miesto pre svoje zdravie. Výsledok bielenie sa udržuje po dobu 6 až 12 mesiacov. Potom nasleduje proces môže byť opakovaný na vykonanie čistenie zubov pomocou týchto pásikov. Ak chcete, aby vaše zuby biele a vždy zostal zdravý, odporúčame, aby ste nezahŕňajú kávu, čokoládu, tabak, alkohol a ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú farbu zubnej skloviny.

Originálne produkty Dental WhiteStrips Slovensko k dispozícii len priamo od výrobcu, takže môžete vždy získať iba kvalitný výrobok. Prúžky sú veľmi vhodné na použitie. Majú malé rozmery a hmotnosť len 3 gramy. Si môžete vziať so sebou do práce, na výlet alebo na dovolenku.

Teraz sa môžete naučiť koľko je Dental White Strips a nariadil tento produkt na internetových stránkach výrobcu. Použite zelené tlačidlo na hornej časti stránky.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!