Dental WhiteStrips Česká republika


Dental WhiteStrips – Bělení zubů v domácích podmínkách!

– Procedura, která je šetrnější než metoda založená na laseru
– Zuby lze vyčistit již za relativně krátkou dobu
– Výrobek nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů

Objednat

Nová technologie Dental WhiteStrips na bělení zubů – toto je vaše šance získat hollywoodský úsměv bez návštěvy zubaře! Unikátní plastové lišty pomáhají čistit zubní sklovinu před bakteriemi, obnovit integritu a dělat zuby bílé jako je to možné. Můžete získat efekt 3D profesionální bělení zubů nezávisle, tak doma.

To bude vyžadovat jen několik minut denně, ao měsíc později vaše zuby budou ideální. Ve Spojených státech, tato metoda se stala velmi populární a byl uznáván jako jeden z nejúčinnějších způsobů, jak self-bělení. Nyní máte možnost vyzkoušet tento jedinečný vynález.

Popis zboží

Mnoho z dnešních mužů a žen čelí problému zhnědnutí zubní skloviny. Jedná se o velmi nepříjemný pocit, protože sklovina je ochranná bariéra pro zub. Když se změní barvu – to je porušením tloušťky skloviny či integritu a vyvolává vývoj zubů. Zubní lékaři říkají mnoho důvodů, které způsobují ztmavnutí zubů. Zde jsou jen některé z těchto důvodů:

• podvýživa a zneužívání kávy.
• Nedostatek vápníku a vitamínů v těle.
• Kouření, alkohol.
• Přítomnost zubního kazu a onemocnění dásní.
• Porušení kyseliny alkalickou rovnováhu v ústech.
• Nevhodná péče o zuby.

Všechny tyto problémy mohou být vyřešeny, pokud budeme používat bělící pásky na zuby Dental WhiteStrips. Jsou velmi snadno použitelné, obsahují pouze přírodní složky a poskytují skutečné bělení zubů tak rychle, jak je to možné. Do 7 dnů po denním používání vaše zuby budou mnohem světlejší. Maximální doba aplikace je 30 dní. Na konci, dostanete dokonale bílé zuby s tvrdou a hustou ochranné skloviny.

Dávkování – 30 minut nosit pásy na vnějším povrchu předních zubů. Vyjměte proužky a vypláchněte ústa vlažnou vodou. Doporučený postup 1 krát za 24 hodin pro bezpečné používání.

Princip fungování

Dental WhiteStrips 3D bělení zubů funguje velmi jednoduše. Produkt se skládá ze speciální desky, která je impregnována minerálů, vitamínů a stopových prvků pro posílení zubní sklovinu. Po rozbalení, tyto látky reagují s kyslíkem a jsou stále aktivní. Když jste přilepená na zuby Dental White Strips proužky koupit, který nyní může proces začíná přirozené čištění zubní skloviny. Tím, že působí jako kyselina, aktivní složky štěpí plaku a zbytků potravy. Současně s tímto procesem začíná obnovení integrity zubní skloviny v důsledku vlivu vápníku a ostatních minerálních stopových prvků.

Když se natočit film, zuby jsou mnohem světlejší a čistší. Tato technologie byla patentována amerických návrhářů a prošel všechny potřebné klinické testy. Většina renomovaných zubních lékařů doporučit svým pacientům.

V současné době máte k internetu asi Dental WhiteStrips recenze objevují velmi často. Průměrná Zákaznické hodnocení – 4,5 z 5 hvězdiček.

Je důležité si uvědomit, že tento produkt je naprosto bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Pokud ji správně používat a neporušit doporučení výrobce, pak se vaše zuby bude dokonale bílé a krásné po 1 měsíci.

Výhody

Už chcete koupit Dental WhiteStrips? Pak budete mít užitečné dozvědět se o výhodách, které má tento produkt.

Na bělení zubů pásy Dental WhiteStrips cena mnohem nižší než platba obdobných postupů v zubní klinice. Získáte trojrozměrný efekt bělení bez vedlejších účinků a bez zvýšení citlivosti zubů.

Tento produkt je certifikován a je v souladu s mezinárodními standardy kvality, takže jeho použití je bezpečné místo pro své zdraví. Výsledek bělení se udržuje po dobu 6 až 12 měsíců. Poté následuje proces může být opakován k provedení čištění zubů pomocí těchto pásků. Chcete-li, aby vaše zuby bílé a vždy zůstal zdravý, doporučujeme, abyste nezahrnují kávu, čokoládu, tabák, alkohol a další faktory, které ovlivňují barvu zubní skloviny.

Originální produkty Dental WhiteStrips Česká republika k dispozici pouze přímo od výrobce, takže můžete vždy získat pouze kvalitní výrobek. Proužky jsou velmi vhodné k použití. Mají malé rozměry a hmotnost jen 3 gramy. Si můžete vzít s sebou do práce, na výlet nebo na dovolenou.

Nyní se můžete naučit kolik je Dental White Strips a nařídil tento produkt na internetových stránkách výrobce. Použijte zelené tlačítko na horní části stránky.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!