DealVision Polska

Jeśli masz postępującą krótkowzroczność związaną z wiekiem – te okulary są koniecznością!

– Możesz samodzielnie ustawić dioptrię, po prostu przekręcając pokrętło
– Rama wykonana jest z lekkiego poliwęglanu
– Wysokiej jakości podwójne soczewki pasują do każdego i łatwo się poruszają.

Zamów teraz

Ostatnio w Internecie pojawia się coraz więcej reklam oferujących nam okulary z dioptriami adaptacyjnymi DealVision. Według producenta tego produktu, okulary posiadają wyjątkową możliwość regulacji soczewek dla każdego oka z osobna za pomocą wbudowanego mechanizmu. Pomysł dość ciekawy, ale jak efektywne jest używanie takich okularów? Aby wyjaśnić tę kwestię, skontaktowaliśmy się z profesjonalnym okulistą i zadaliśmy mu kilka pytań.

Jeśli planujesz zamówić dla siebie XtraVision oryginał i chcesz poznać więcej przydatnych informacji na ich temat, ta rozmowa pomoże Ci odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

DealVision – okulary z dioptriami adaptacyjnymi

– Powiedz lekarzowi, dlaczego ostatnio jest tak wiele osób z krótkowzrocznością? Co dzieje się z naszą wizją?
– Astygmatyzm i krótkowzroczność (krótkowzroczność) są powszechne u wielu osób. Problem ten staje się szczególnie pilny po 40 latach, kiedy dana osoba ma problemy z badaniem obiektów w oddali. Przyczyną tej choroby mogą być czynniki dziedziczne, konsekwencje długotrwałej pracy przy komputerze lub związane z wiekiem zmiany w narządach wzroku. Zobacz, ile godzin dziennie ludzie spędzają dziś, wpatrując się w ekran laptopa lub smartfona. Jak myślisz, jaką wizję będą mieli za 20-30 lat? Myślę, że większość z nich to już moi przyszli klienci.
– Ile procent ludzi ma ten problem?
– W naszym kraju wskaźnik nie jest najwyższy – około 20-30%. Ale jeśli spojrzeć na kraje azjatyckie (Japonia, Chiny, Korea Południowa), to problem krótkowzroczności dotyczy 70% populacji. Wynika to z faktu, że w Azji ponad 90% ludzi pracuje w biurach przy komputerach i spędza przy telefonach ponad 8 godzin dziennie. W przybliżeniu tego samego oczekuje się w Europie za 10-15 lat.
– Co powinny zrobić osoby cierpiące na krótkowzroczność?
– Jedną z największych trudności jest dla nich wybór okularów. Standardowe modele mają pewien wskaźnik dioptrii, ale w przypadku krótkowzroczności jest to niewystarczające. Mówiąc najprościej, do czytania książki i prowadzenia samochodu potrzebne są dwie różne pary okularów.
– To prawdopodobnie niewygodne.
– Oczywiście! Wyobraź sobie, że musisz nosić ze sobą kilka par różnych okularów, nie wspominając o kosztach finansowych.
– Obecnie w internecie i aptekach sprzedaje się okulary do krótkowzroczności z regulowanymi soczewkami DealVision. Co to jest?
– Chciałem ci tylko o tym opowiedzieć. Te okulary moim zdaniem są idealnym rozwiązaniem dla osób z krótkowzrocznością. Ich osobliwość polega na możliwości regulacji dioptrii za pomocą specjalnych ruchomych mechanizmów.
– Jak to jest możliwe?
– Urządzenie posiada soczewki adaptacyjne. Każda soczewka ma swój własny regulator (kółko). Przewijając go, możesz dostosować dla każdego oka optymalną ostrość i wyrazistość obrazu w oparciu o proponowane okoliczności. W tej chwili DealVision okulary wielofunkcyjne z regulacją dioptrii można nazwać prawdziwym przełomem naukowym. Technologia została już kilkakrotnie przetestowana klinicznie i wykazała wysoką skuteczność we wszystkich przypadkach.
– Kto może używać tych okularów?
– Są przeznaczone przede wszystkim dla osób z krótkowzrocznością, ale mogą być również używane, jeśli masz inne problemy ze wzrokiem. Kilku moich klientów już zamówiło te okulary i jest bardzo zadowolonych z wyniku. Model posiada szeroki zakres regulacji: od +3 do -6 dioptrii. To wystarcza w zdecydowanej większości przypadków krótkowzroczności. W każdych okolicznościach wystarczy wyregulować soczewkę i zachować wzrok. W ciągu kilku dni po użyciu okularów będzie widoczne DealVision wynik. Ale co najważniejsze, pomogą Ci uniknąć niepotrzebnych wydatków finansowych.
– ile jest DealVision?
– Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Tam, gdzie zamawiam okulary dla moich klientów, kosztują one nie więcej niż DealVision cena więcej niż standardowa para w każdym sklepie optycznym. Jeśli znajdziesz je w aptece, prawdopodobnie cena będzie wyższa.
– Czy możesz podać adres witryny gdzie kupić DealVision? Być może niektórzy z naszych czytelników uznają to za przydatne.
– Oczywiście. Chętnie podzielę się z Tobą współrzędnymi sprzedawcy, u którego sam zamawiam ten produkt.

Gdzie kupić DealVision?

– Czy będzie to DealVision oficjalna strona internetowa?
– Tak. Sprzedają tylko certyfikowane oryginalne okulary ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami i potwierdzeniami.
– Jak długo czekać na dostawę?
– Zwykle czas dostawy DealVision Polska wynosi nie więcej niż 7 dni, ale czasami zdarzają się pewne opóźnienia. W celu uzyskania tych informacji najlepiej skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą.
– Czy na koniec mógłbyś podać przydatne zalecenia dla osób z krótkowzrocznością?
– Monitoruj swoje zdrowie, daj więcej odpocząć oczom i regularnie odwiedzaj okulistę, aby monitorować sytuację. Wykonuj terapię oczu i ograniczaj czas korzystania z telefonów i komputerów.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!