Collagena Lumiskin Slovensko


Collagena Lumiskin – Tento krém redukuje viditeľné starecké škvrny UŽ V PRIEBEHU 30 DNÍ OD ZAČIATKU POUŽÍVANIA

– Zastavuje proces starnutia a tvorbu vrások
– Eliminuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich opätovnému vzniku
– Okamžite zlepšuje vzhľad Vašej pokožky a zjednocuje jej tón.

Objednať

Aký je vek? Možno je to len číslo v pase, čo nemá vplyv na váš vzhľad a príťažlivosť. S riadnu osobnú starostlivosť, môžete aj po 50 rokoch zostať krásna a sexy, vyzerať mladšie ako váš biologický vek. Na to sú potrebné len dve dôležité zložky – kolagén a elastín.

Naše telo spravidla tieto látky syntetizuje až do 30 rokov, ale po tomto veku sa mnoţstvo produkcie kolagénových a elastínových vlákien niekoľkokrát znižuje. Okrem toho, pigmentové škvrny na tvári sú vážnym problémom pre mnoho žien v dospelom veku. Objavujú sa ako výsledok hojnej alebo nerovnomernej distribúcie melanínu v kožných bunkách. Taký je hyperpigmentácia lekárskeho mena a vyskytuje sa u 80% žien starších ako 35 rokov. Dnes budeme hovoriť o tom, ako odstrániť príznaky predčasného starnutia kože bez bolestivých zákrokov a bez návštevy kozmetičky krém proti pigmentovým škvrnám nám pomôže s touto otázkou.

Collagena Lumiskin – krém proti vráskam

Tento rok, krém na tvár sa stal hlavným objavom vo svete kozmetiky a výrobkov starostlivosti o pleť. Unikátny vzorec založený na prírodných zložkách umožňuje nielen eliminovať účinky hyperpigmentácie, ale aj zabrániť opakovaniu senilných škvŕn na tvári alebo tele. Účinné látky sú vhodne zvolené tak, aby sa vyhladili vrásky a postupne sa naplnili užitočnými a výživnými vitamínmi. Na rozdiel od tradičnej kozmetiky má tento krém nielen hydratačný účinok, ale je tiež schopný spomaliť starnutie pokožky na molekulárnej úrovni.

Väčšina známych kozmetológov používa tento recept na spoluprácu so svojimi klientmi v najlepších kozmetických salónoch v Európe. 100% prírodné zložky receptúry zaručujú vysokú účinnosť a úplnú neprítomnosť vedľajších účinkov počas používania. Ako tvrdí výrobca, jeho výrobok má vynikajúcu rýchlosť a po niekoľkých zákrokoch sa pokožka stáva viditeľne belšou a čistejšou.

účinok sa dosahuje prostredníctvom vyváženého súboru prospešných stopových prvkov, aminokyselín, vitamínov a ďalších zložiek dôležitých pre kožu. Pred niekoľkými rokmi švajčiarski vedci uskutočnili klinické štúdie, na ktorých sa zúčastnilo 2785 žien vo veku od 31 do 56 rokov. Po dobu 30 dní aplikovali denne krém na omladenie pokožky podľa inštrukcií. Výsledky klinických štúdií boli fantastické:

– Produkcia kolagénu sa zvýšila o 85%.
– Produkcia elastínu sa zvýšila o 79%.
– Vrásky zmizli o 96%.
– Koža je pružnejšia.
– Zlepšená hydratácia pokožky.
– Zrýchlený metabolizmus a mikrocirkulácia.
– Pihy a akné zmizli.
– Zvýšený tón pleti a pružnosť.

názory:

“Pred niekoľkými mesiacmi som našiel pigmentové škvrny na mojej tvári. Bolo to hrozné – moja koža vyzerala stará a prestal som sa cítiť atraktívny. Po neúspešných pokusoch vyriešiť problém s domácimi liekmi som našiel oficiálna webová stránka a rozhodol som sa vyskúšať tento liek. Prekvapivo, ale Bolo to vďaka použitiu tohto univerzálneho vzorca, ktorý sa mi podarilo odstrániť pigmentové škvrny nielen na tvári, ale aj na tele, je to dobrý bieliaci krém, ktorý vám určite pomôže.”

“Dokonca aj ako dieťa, na mojej tvári sa objavili pehy. Musel som neustále vymýšľať triky, aby som zakryl pihy pod make-upom, ale to nevyriešilo problém. Nedávno som videl reklamu na nový bieliaci krém na tvár. Prvá vec, ktorá ma priťahovala, bola veľmi rentabilná cena Objednal som si tento nástroj a začal som ho používať tak, ako to bolo napísané v manuáli, po asi 14 dňoch sa moje pihy znížili a po 30 dňoch takmer úplne zmizli, to je fantastický výsledok, o ktorom som dlho sníval!”

Spôsob použitia:

1. Očistite si tvár pleťovou vodou alebo teplou vodou.
2. Naneste malé množstvo krému na problémovú oblasť kože.
3. Počkajte, kým sa krém úplne vstrebá do pokožky.
4. Opakujte postup 1 ráno a 1 deň pred spaním počas 30 dní.

Kde kúpiť?

Výrobok je určený len pre dospelých kupujúcich. Zloženie zložiek neobsahuje škodlivé chemikálie, preto je vhodný pre akýkoľvek typ pleti. Nepoužívať počas tehotenstva alebo dojčenia.

Ak chcete zistiť koľko je, stačí sa obrátiť priamo na predajcu. Ak máte pochybnosti o svojej voľbe alebo neviete kde kúpiť, využite ponuku oficiálneho internetového obchodu a objednajte si tovar. Objednávka nebude trvať dlhšie ako 5 minút, po ktorej ju dostanete v priebehu niekoľkých dní.

Dodacie lehoty Slovensko sa pohybujú od 3 do 7 pracovných dní. Podrobnejšie informácie získate od obchodného asistenta telefonicky.

Vaša pokožka potrebuje náležitú starostlivosť. Objednajte si tento jedinečný krém a staňte sa mladším 10 rokov za 30 dní!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!