CleanVision Slovensko


JE ČAS OBNOVIŤ ZRAK!

– stimuluje nervové synapsie , ktoré poskytujú jasné videnie
– zvyšuje citlivosť svalov na zmenu záťaže, zmierňuje a zabraňuje hypertonicite
– zvyšuje ostrosť zraku , posilňuje sietnicu
– posilňuje kapiláre pre krvný obeh

Objednať

Dnes budeme testovať vitamíny na zlepšenie videnia CleanVision. Tento produkt na európskom trhu výrazne rozrušil. Dnes o týchto kapsulách hovoria oftalmológovia, terapeuti a iba používatelia internetu na fóre. Médiá majú veľa protichodných informácií. Náš redakčný tím sa rozhodol vypracovať prehľad tohto doplnku stravy s cieľom zničiť všetky mýty.

CleanVision – vitamíny pre oči

Značkové balenie má tmavomodrú farbu. Fľaša obsahuje 30 kapsúl. Podľa odporúčania výrobcu je denná dávka 2 kapsuly denne, takže na dokončenie celého cyklu počas 1 mesiaca potrebujete dve balenia. Potravinový doplnok je vo forme oválnych kapsúl určených na vnútorné použitie. Vďaka svojej vhodnej forme sa kapsula ľahko prehltne aj s minimálnym množstvom vody, hoci v pokynoch sa uvádza, že objem tekutiny pri pití by mal byť najmenej 300 ml.

Podľa výrobcu vitamíny pre oči CleanVision úspešne prešiel klinickým skúšaním. Nepodarilo sa nám nájsť potvrdenie alebo vyvrátenie týchto údajov z iných zdrojov, takže môžeme veriť iba predajcovi.

Zloženie:

1. Čučoriedky.

Prospešné vlastnosti týchto plodov pre orgány videnia sú už dlho známe. Výrobok obsahuje obrovské množstvo užitočných vitamínov: A, B-5, O6, B-1, E. Ale najužitočnejší pre oči je vitamín C. Vedci tvrdia, že čučoriedky obsahujú 4-krát viac vitamínu C ako pomaranče alebo citróny. Produkt stimuluje regeneráciu poškodených očných buniek, zlepšuje stav sietnice a stimuluje aj kapilárny obeh.

2. Výťažok z Ginkgo biloba.

Vedecké štúdie potvrdzujú, že táto rastlina podporuje zrakovú ostrosť a znižuje krehkosť kapilár. Ginkgo Biloba obsahuje antioxidanty, ktoré odstraňujú toxíny a pomáhajú redukovať voľné radikály. Produkt tiež odstraňuje syndróm suchého oka a pomáha chrániť pred nebezpečnými chorobami očí.

3. Vodyanik čierny.

Táto rastlina sa aktívne používala na prípravu receptov tradičnej čínskej medicíny na zlepšenie videnia. Úradná medicína sa len nedávno začala zaujímať o prospešné vlastnosti čiernej crowberry. Klinické výsledky ukázali, že pacienti užívajúci potravinové doplnky na základe tohto escractu významne znížili riziko glaukómu, katarakty.

4. Žraločí olej.

Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, ktoré zvyšujú vaskulárnu elasticitu a normalizujú vnútroočný tlak. Produkt podporuje obnovu poškodených buniek a pomáha obnoviť zrakovú ostrosť bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek. Prípravok je bohatý na antioxidanty a vitamíny, ktoré majú antibakteriálny účinok.

5. Výťažok z hrozna.

Spomaluje starnutie orgánov videnia, vylučuje možné patológie. Vitamíny a minerály v hrozne sú najlepším spôsobom, ako predchádzať katarakte a iným nebezpečným chorobám. Vo väčšine prípadov produkt zlepšuje videnie prirodzene.

Na základe týchto informácií je zrejmé, že CleanVision prírodný prostriedok na zlepšenie videnia môže byť užitočný pre orgány videnia. Nechceme sa však spoliehať výlučne na informácie od výrobcu, a preto sme sa rozhodli zistiť znalecký posudok. Oftalmológ nám povedal toto:

“Mnoho ľudí podceňuje účinnosť vitamínov pre oči. Ak hovoríme o CleanVision originál, potom si myslím, že tento produkt si zaslúži pozornosť. Keď náš zrak prudko klesne, ponáhľame sa rýchlo kúpiť okuliare alebo kontaktné šošovky. Tieto prostriedky sa však vytvorili s cieľom krátkodobo zlepšiť jasnosť vízie, ale problém sa nevyriešil. Už vás nebaví opakovať sa so svojimi pacientmi – okuliare vám nikdy nevrátia zdravie očí. Na nápravu situácie je potrebné normalizovať metabolické procesy a aktualizovať poškodené tkanivá. CleanVision účinok ukazuje, že produkt je omnoho efektívnejší ako jeho najbližší konkurenti na trhu. Kapsuly nenahradia vašu operáciu a ak lekár predpísal chirurgický postup liečby, vždy sa riaďte jeho odporúčaniami. Ale v 8 z 10 prípadov je možné problémy vyriešiť pomocou prírodných vitamínov.”

Ako tento výživový doplnok funguje? CleanVision oficiálna webová stránka tvrdí, že produkt, ktorý popisujeme, má komplexný priaznivý účinok:

– Obnovuje čistotu obrazu.
– Normalizuje tlak.
– Odstraňuje bolesť, pálenie a “pieskový efekt” v očiach.
– Znižuje suchosť a začervenanie.
– Zvyšuje ostrosť zraku.
– Zlepšuje funkciu sietnice.
– Chráni pred negatívnymi vplyvmi na životné prostredie.
– Normalizuje mikrocirkuláciu krvi.
– Podporuje obnovenie miestnej imunity.
– Má antibakteriálny účinok.

Kde kúpiť CleanVision?

Mnoho našich čitateľov sa zaujíma o otázku koľko je CleanVision? Na rozdiel od drahých analógov bol tento potravinový doplnok veľmi prospešný. Ak sa pozriete na priemerný ukazovateľ na trhu, potom bude CleanVision cena nižšie asi o 65-70%.

Ostáva nevyriešená iba jedna otázka – kde kúpiť CleanVision? Boli sme prekvapení, keď sme sa dozvedeli, že kapsuly sa nepredávajú v lekárňach. Ukazuje sa, že si môžete objednať CleanVision Slovensko iba online. Odkaz na oficiálnu stránku je uvedený v opise. Prajeme vám veľa zdravia!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!