CleanVision Shqipëri, Kosovë


Ktheni shikimin tuaj me vetëm një kurs

– Riktheni shikimin me 99% për 1 kurs përdorimi të rregullt
– Eleminon tensionin dhe dhimbjet e syve brenda vetëm 5 minutave
– Parandalon zhvillimin e sëmundjeve të syrit dhe shikimin e dëmtuar

POROSIT

Sot do të testojmë vitaminat për të përmirësuar shikimin CleanVision. Ky produkt ka gjeneruar një trazim të madh në tregun evropian. Sot, okulistë, terapistë dhe thjesht përdorues të internetit në forume flasin për këto kapsula. Ka shumë informacione konfliktuale në media. Ekipi ynë editorial vendosi të përgatisë një përmbledhje të kësaj shtojce ushqyese për të shkatërruar të gjitha mitet.

CleanVision – vitaminat për të përmirësuar shikimin

Paketimi me markë është blu e errët. Shishja përmban 30 kapsula. Sipas rekomandimit të prodhuesit, doza ditore është 2 kapsula në ditë, kështu që do t’ju duhen 2 paketa për të përfunduar kursin e plotë për 1 muaj. Shtesa ushqimore është në formën e kapsollave ovale për përdorim oral. Për shkak të formës së saj të përshtatshme, kapsula është e lehtë për t’u gëlltitur edhe me një sasi minimale uji, megjithëse udhëzimet thonë se vëllimi i lëngut kur gëlltitet duhet të jetë së paku 300 ml.

Sipas prodhuesit, vitamina për sytë CleanVision ka përfunduar me sukses provat klinike. Nuk mund të gjenim konfirmim ose përgënjeshtrim të këtyre të dhënave në burime të tjera, kështu që mund t’i besojmë vetëm shitësit.

Përbërësit:

1. Boronicat.

Karakteristikat e dobishme të këtyre manave për organet e vizionit janë njohur prej kohësh. Produkti përmban një sasi të madhe të vitaminave të dobishme: A, B-5, O6, B-1, E. Por më e dobishme për sytë është vitamina C. Shkencëtarët thonë se boronicat përmbajnë 4 herë më shumë vitaminë C sesa portokallet ose limon. Produkti stimulon rigjenerimin e qelizave të dëmtuara të kokërdhokut, përmirëson gjendjen e retinës, dhe gjithashtu stimulon qarkullimin kapilar të gjakut.

2. Ekstrakt xhinko biloba.

Kërkimi shkencor konfirmon se kjo bimë ka një efekt të dobishëm në mprehtësinë vizuale dhe zvogëlon brishtësinë e kapilarëve. Ginkgo Biloba përmban antioksidantë që detoksifikojnë dhe ndihmojnë në uljen e radikalëve të lirë. Gjithashtu, produkti eliminon sindromën e syve të thatë dhe ndihmon në mbrojtjen nga sëmundjet e rrezikshme të syve.

3. Ujë i zi.

Kjo barishte është përdorur gjerësisht në recetat e mjekësisë tradicionale kineze për të përmirësuar shikimin. Mjekësia zyrtare është bërë e interesuar vetëm kohët e fundit për vetitë e dobishme të hudhrës së zezë. Rezultatet klinike kanë treguar se rreziku i glaukomës dhe kataraktit është zvogëluar dukshëm në pacientët që marrin shtesa ushqimore bazuar në këtë certifikatë.

4. Vaj peshkaqeni.

Përmban acide yndyrore Omega-3 dhe Omega-6, të cilat rrisin elasticitetin e enëve të gjakut dhe normalizojnë presionin intraokular. Produkti promovon rinovimin e qelizave të dëmtuara dhe ndihmon në rivendosjen e mprehtësisë vizuale pa syze ose lente kontakti. Formula është e pasur me antioksidantë dhe vitamina që kanë një efekt antibakterial.

5. Ekstrakt rrushi.

Ngadalëson plakjen e organeve të shikimit, eliminon patologjitë e mundshme. Vitaminat dhe elementët gjurmë në rrush janë mënyra më e mirë për të parandaluar kataraktin dhe sëmundjet e tjera të rrezikshme. Në shumicën e rasteve, produkti natyrisht përmirëson shikimin.

Bazuar në këtë informacion, bëhet e qartë se CleanVision ilaç natyral për përmirësimin e shikimit mund të jetë e dobishme për organet e vizionit. Por ne nuk duam të mbështetemi vetëm në informacionin nga prodhuesi dhe prandaj vendosëm të kërkojmë mendimin e ekspertit. Ja çfarë na tha okulisti:

Shumë njerëz nënvlerësojnë efektivitetin e vitaminave për sytë. Nëse flasim për CleanVision origjinale, atëherë për mendimin tim ky produkt meriton vëmendje. Kur shikimi ynë bie ndjeshëm, ne nxitojmë të blejmë shpejt vetes syze ose lente kontakti. Por këto mjete janë krijuar në mënyrë që të përmirësojnë qartësinë e vizionit në afat të shkurtër, por jo për të zgjidhur problemin. Jam lodhur duke u përsëritur pacientëve të mi – syzet nuk do të kthejnë kurrë shëndetin tuaj të syve. Për të korrigjuar situatën, duhet të normalizoni proceset metabolike dhe të rinovoni indet e dëmtuara. CleanVision rezultat tregon se produkti është shumë më efektiv sesa konkurrentët e tij më të afërt në treg. Kapsulat nuk do të zëvendësojnë operacionin tuaj, dhe nëse mjeku juaj ka përshkruar një metodë kirurgjikale të trajtimit, gjithmonë ndiqni rekomandimet e tij. Por në 8 në 10 raste, problemet mund të zgjidhen me ndihmën e vitaminave natyrore.

Ku mund të blihet CleanVision?

Si funksionon kjo shtesë ushqyese? CleanVision faqe zyrtare pretendon që produkti që po përshkruajmë ka përfitime komplekse:

– Rikthen qartësinë e figurës.
– Normalizon presionin e gjakut.
– Eliminon dhimbjen, ndjesinë e djegies dhe “efektin e rërës” në sy.
– Ul thatësinë dhe skuqjen.
– Përmirëson mprehtësinë vizuale.
– Përmirëson funksionin e retinës.
– Mbron nga ndikimet negative mjedisore.
– Normalizon mikroqarkullimin e gjakut.
– Promovon rivendosjen e imunitetit lokal.
– Ka një efekt antibakterial.

Shumë nga lexuesit tanë janë të interesuar në pyetjensa është CleanVision? Ndryshe nga homologët e tij të shtrenjtë, ky suplement ushqimor doli të ishte shumë i dobishëm. Nëse shikoni mesataren në treg, atëherë CleanVision çmimi do të jenë më të ulëta me rreth 65-70%.

Vetëm një pyetje mbetet e pazgjidhur – ku mund të blihet CleanVision? Ne u habitëm kur mësuam se kapsulat nuk gjenden në barnatore. Rezulton që ju mund të porosisni CleanVision Shqipëri, Kosovë vetëm në internet. Lidhja për në faqen zyrtare të internetit tregohet në përshkrim. Ju urojmë shëndet të mirë!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!