CleanVision Latvija


IR PIENĀCIS LAIKS ATJAUNOT REDZI!

– stimulē nervu sinapses, kas nodrošina skaidru redzi
– pastiprina muskuļu atsaucību uz slodzes izmaiņām, mazina un novērš hipertonusu
– pastiprina redzes asumu, nostiprina acs tīkleni
– nodrošina pareizu lēcas fokusēšanu

Pasūtiet

Šodien mēs pārbaudīsim vitamīni redzes uzlabošanai CleanVision. Šis produkts ir izraisījis milzīgu satraukumu Eiropas tirgū. Mūsdienās par šīm kapsulām forumos saka oftalmologi, terapeiti un vienkārši interneta lietotāji. Plašsaziņas līdzekļos ir daudz pretrunīgas informācijas. Mūsu redakcija nolēma sagatavot šī uztura bagātinātāja pārskatu, lai iznīcinātu visus mītus.

CleanVision – vitamīni acīm

Preču zīmoga iepakojumam ir tumši zila krāsa. Pudele satur 30 kapsulas. Saskaņā ar ražotāja ieteikumu dienas deva ir 2 kapsulas dienā, tāpēc, lai pabeigtu pilnu kursu 1 mēnesi, jums nepieciešami 2 iepakojumi. Uztura bagātinātājs ir ovālu kapsulu formā, kas paredzētas iekšķīgai lietošanai. Ērtās formas dēļ kapsulu ir viegli norīt pat ar minimālu ūdens daudzumu, lai gan instrukcijās teikts, ka dzeramā šķidruma tilpumam jābūt vismaz 300 ml.

Pēc ražotāja teiktā, vitamīni acīm CleanVision veiksmīgi izturēja klīniskos izmēģinājumus. Citos avotos mēs nevarējām atrast apstiprinājumu vai atspēkojumu šiem datiem, tāpēc varam ticēt tikai pārdevējam.

Sastāvs Sastāvs:

1. Mellenes.

Šo ogu labvēlīgās īpašības redzes orgāniem ir zināmas jau sen. Produkts satur milzīgu daudzumu noderīgu vitamīnu: A, B-5, O6, B-1, E. Bet acīm visnoderīgākais ir C vitamīns. Zinātnieki apgalvo, ka mellenes satur 4 reizes vairāk C vitamīna nekā apelsīni vai citroni. Produkts stimulē bojāto acs ābola šūnu reģenerāciju, uzlabo tīklenes stāvokli, kā arī stimulē kapilāru cirkulāciju.

2. Ginkgo biloba ekstrakts.

Zinātniskie pētījumi apstiprina, ka šis augs veicina redzes asumu un samazina kapilāru trauslumu. Ginkgo Biloba satur antioksidantus, kas noņem toksīnus un palīdz samazināt brīvo radikāļu daudzumu. Produkts arī novērš sausas acs sindromu un palīdz aizsargāties no bīstamām acu slimībām.

3. Vodyanik melns.

Šo augu aktīvi izmantoja, lai sagatavotu tradicionālās ķīniešu medicīnas receptes redzes uzlabošanai. Oficiālā medicīna tikai nesen sāka interesēties par melnās vārnas labvēlīgajām īpašībām. Klīniskie rezultāti parādīja, ka pacienti, kas lieto uztura bagātinātājus, pamatojoties uz šo eskrātu, ievērojami samazināja glaukomas, kataraktas risku.

4. Haizivju eļļa.

Satur Omega-3 un Omega-6 taukskābes, kas palielina asinsvadu elastību un normalizē acs iekšējo spiedienu. Produkts veicina bojāto šūnu atjaunošanos un palīdz atjaunot redzes asumu bez brillēm vai kontaktlēcām. Formula ir bagāta ar antioksidantiem un vitamīniem, kuriem ir antibakteriāla iedarbība.

5. Vīnogu ekstrakts.

Palēnina redzes orgānu novecošanos, novērš iespējamās patoloģijas. Vīnogu vitamīni un minerāli ir labākais veids, kā novērst kataraktu un citas bīstamas slimības. Vairumā gadījumu produkts dabiski uzlabo redzi.

Balstoties uz šo informāciju, kļūst acīmredzams, ka CleanVision dabiskās redzes pastiprinātājs var būt noderīgs redzes orgāniem. Bet mēs nevēlamies paļauties tikai uz ražotāja sniegto informāciju un tāpēc nolēmām noskaidrot eksperta atzinumu. Oftalmologs mums teica:

“Daudzi cilvēki par zemu novērtē vitamīnu efektivitāti acīm. Ja mēs runājam par CleanVision oriģināls, tad, manuprāt, šis produkts ir pelnījis uzmanību. Kad mūsu redze strauji samazinās, mēs steidzamies ātri iegādāties brilles vai kontaktlēcas. Bet šie fondi tika izveidoti, lai īslaicīgi uzlabotu redzes skaidrību, bet nevis atrisinātu problēmu. Es esmu noguris atkārtot saviem pacientiem – brilles nekad neatgriezīs jūsu acu veselību. Lai labotu situāciju, ir nepieciešams normalizēt vielmaiņas procesus un atjaunināt bojātos audus. CleanVision efekts rāda, ka produkts ir daudz efektīvāks nekā tā tuvākie konkurenti tirgū. Kapsulas neaizstās jūsu operāciju, un, ja ārsts ir izrakstījis ķirurģisku ārstēšanas metodi, vienmēr ievērojiet viņa ieteikumus. Bet 8 no 10 gadījumiem problēmas var atrisināt ar dabīgu vitamīnu palīdzību.”

Kā darbojas šis uztura bagātinātājs? CleanVision oficiālajā tīmekļa vietnē apgalvo, ka mūsu aprakstītajam produktam ir vispusīga labvēlīga ietekme:

– atjauno attēla skaidrību.
– Normalizē spiedienu.
– Novērš sāpes, dedzināšanu un “smilšu efektu” acīs.
– samazina sausumu un apsārtumu.
– Palielina redzes asumu.
– Uzlabo tīklenes darbību.
– Aizsargā no negatīvas ietekmes uz vidi.
– Normalizē asins mikrocirkulāciju.
– Veicina vietējās imunitātes atjaunošanu.
– Tam ir antibakteriāla iedarbība.

Kur nopirkt CleanVision?

Daudzus mūsu lasītājus interesē jautājums par cik daudz ir CleanVision? Pretstatā dārgajiem analogiem, šis uztura bagātinātājs bija ļoti izdevīgs. Ja paskatās uz vidējo rādītāju tirgū, tad CleanVision cena būs zemāks par aptuveni 65–70%.

Tikai viens jautājums paliek neatrisināts – kur nopirkt CleanVision? Mēs bijām pārsteigti, kad uzzinājām, ka kapsulas netiek pārdotas aptiekās. Izrādās, jūs varat pasūtīt CleanVision Latvija tikai tiešsaistē. Saite uz oficiālo vietni ir norādīta aprakstā. Vēlam labu veselību!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!