CleanVision Eesti


AEG TAASTADA NÄGEMIST!

– Leevendab põletikku, pinge, kuivust ja ärritust
– suurendab nägemisteravust, tugevdab silma võrkkesta
– stimuleerib närvi synapse, mis tagavad selge nägemise

TELLI KOHE

Täna testime vitamiinid nägemise parandamiseks CleanVision. See toode on tekitanud Euroopa turul tohutut ärevust. Täna räägivad nendest kapslitest silmaarstid, terapeudid ja foorumites lihtsalt internetikasutajad. Meedias on palju vastuolulist teavet. Meie toimetus otsustas kõigi müütide hävitamiseks koostada selle toidulisandi ülevaate.

CleanVision – vitamiinid nägemise parandamiseks

Kaubamärgiga pakend on tumesinine. Pudel sisaldab 30 kapslit. Tootja soovituse kohaselt on päevane annus 2 kapslit päevas, nii et kogu kuuri läbimiseks ühe kuu jooksul vajate 2 pakki. Toidulisand on ovaalsete kapslite kujul suukaudseks kasutamiseks. Mugava vormi tõttu on kapslit kerge neelata isegi minimaalse koguse veega, kuigi juhendis on öeldud, et allaneelamisel peaks vedeliku maht olema vähemalt 300 ml.

Tootja sõnul on vitamiinid silmadele CleanVision kliinilised uuringud edukalt lõpule viidud. Me ei leidnud nende andmete kinnitust ega ümberlükkamist muudest allikatest, seega võime usaldada ainult müüjat.

Koostis:

1. Mustikad.

Nende marjade kasulikud omadused nägemisorganite jaoks on juba ammu teada. Toode sisaldab tohutul hulgal kasulikke vitamiine: A, B-5, O6, B-1, E. Kuid silmadele on kõige kasulikum vitamiin C. Teadlaste sõnul sisaldavad mustikad 4 korda rohkem C-vitamiini kui apelsinid või sidrunid. Toode stimuleerib silmamuna kahjustatud rakkude taastumist, parandab võrkkesta seisundit ja stimuleerib ka kapillaaride vereringet.

2. Ginkgo biloba ekstrakt.

Teaduslikud uuringud kinnitavad, et sellel ürdil on kasulik mõju nägemisteravusele ja vähendab kapillaaride haprust. Ginkgo Biloba sisaldab antioksüdante, mis detoksifitseerivad ja aitavad vähendada vabu radikaale. Samuti välistab toode kuiva silma sündroomi ja aitab kaitsta ohtlike silmahaiguste eest.

3. Must vesikas.

Seda rohtu on Hiina traditsioonilise meditsiini retseptides palju kasutatud nägemise parandamiseks. Ametlik meditsiin on musta varese kasulike omaduste vastu huvi tundnud alles hiljuti. Kliinilised tulemused on näidanud, et glaukoomi ja katarakti risk on märgatavalt vähenenud selle tunnistuse alusel toidulisandeid kasutavatel patsientidel.

4. Haiõli.

Sisaldab oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid, mis suurendavad veresoonte elastsust ja normaliseerivad silmasisest rõhku. Toode soodustab kahjustatud rakkude uuenemist ja aitab taastada nägemisteravust ilma prillide või kontaktläätsedeta. Valem sisaldab palju antioksüdante ja vitamiine, millel on antibakteriaalne toime.

5. Viinamarjaekstrakt.

Aeglustab nägemisorganite vananemist, kõrvaldab võimalikud patoloogiad. Vitamiinid ja mikroelemendid viinamarjades on parim viis katarakti ja muude ohtlike haiguste ennetamiseks. Enamasti parandab toode loomulikult nägemist.

Selle teabe põhjal saab ilmseks, et CleanVision looduslik ravim nägemise parandamiseks võib olla kasulik nägemisorganitele. Kuid me ei taha tugineda ainult tootja esitatud teabele ja otsustasime seetõttu küsida ekspertarvamust. Siin ütles silmaarst meile:

Paljud inimesed alahindavad vitamiinide efektiivsust silmadele. Kui me räägime CleanVision originaal, siis minu arvates väärib see toode tähelepanu. Kui nägemine järsult langeb, tormame endale kiiresti prille või kontaktläätsi ostma. Kuid need tööriistad on loodud selleks, et lühiajaliselt parandada visiooni selgust, kuid mitte probleemi lahendamiseks. Olen väsinud oma patsientidele kordamast – prillid ei taga teie silmade tervist kunagi. Olukorra parandamiseks peate normaliseerima ainevahetusprotsesse ja uuendama kahjustatud kudesid. CleanVision tulemus näitab, et toode on palju tõhusam kui tema lähimad konkurendid turul. Kapslid ei asenda teie operatsiooni ja kui teie arst on määranud kirurgilise ravimeetodi, järgige alati tema soovitusi. Kuid kaheksal juhul 10-st saab probleeme lahendada looduslike vitamiinide abil.

Kust saab osta CleanVision?

Kuidas see toidulisand töötab? CleanVision ametlik veebisait väidab, et kirjeldataval tootel on keerukad eelised:

– taastab pildi selguse.
– Normaliseerib vererõhku.
– Kõrvaldab valu, põletuse ja “liivaefekti” silmades.
– vähendab kuivust ja punetust.
– Parandab nägemisteravust.
– parandab võrkkesta funktsiooni.
– Kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest.
– Normaliseerib vere mikrotsirkulatsiooni.
– Edendab kohaliku immuunsuse taastamist.
– omab antibakteriaalset toimet.

Paljud meie lugejad on huvitatud küsimusest kui palju on CleanVision? Erinevalt kallitest kolleegidest osutus see toidulisand väga kasulikuks. Kui vaadata turu keskmist, siis on CleanVision hind madalam umbes 65–70%.

Lahendamata jääb ainult üks küsimus – kust osta CleanVision? Olime üllatunud, kui saime teada, et kapsleid pole apteekides saadaval. Selgub, et saate tellida CleanVision Eesti ainult veebis. Link ametlikule veebisaidile on toodud kirjelduses. Soovime teile head tervist!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!