C&D Slovensko


C&D Slovensko
Predstavte si,ako vám uľahčí život C&D Spray!

– Vaše topánky a nohavice budú vyzerať perfektne čisté pri akomkoľvek zlom počasí.
– Nemusíte strácať čas na umývanie a čistenie obuvi, umývať si dolnu časť nohavic alebo riflov.
– Vaša obuv vám bude slúžiť oveľa dlhšie,a ušetríte veľa peňazí na nákup nových topánok.

Objednať

C&D sprej odpudzujúci vodu je najpredávanejšou novinkou na trhu hydrofóbnych výrobkov na starostlivosť o odevy a obuv. V roku 2017 získal produkt najvyšší rating odborníkov a viac ako 10 tisíc pozitívnych spätných väzieb od zákazníkov. Patentovaná technológia “dvojitá aktívna membrána” sa stala skutočným objavom a osvedčila sa aj v najnáročnejších podmienkach. Dnes je tento sprej používa účastníci motokros a off-road v oblasti hospodárskej súťaže, je to obľúbený produkt medzi lovcami, rybármi, outdoorových nadšencov a turistov. Predaj tovaru sa uskutočňuje vo viac ako 25 krajinách. V poslednej dobe začal predaj C&D Slovensko, takže máte jedinečnú príležitosť objednať ho a doručiť ju doma do 3 dní.

Spoľahlivá ochrana aj v extrémnych podmienkach!

Nový Hydrofóbna impregnácia na topánky C&D je najinovatívnejší vzorec, ktorý dnes existuje na celom svete. Pri vytváraní produktu bola použitá unikátna technológia dvojitého aktívnej membrány. Toto je 4. generácia tejto technológie, ktorá bola vyvinutá pre armádu. Najdôležitejšími výhodami duálnej membránovej ochrany sú prirodzené zloženie, vysoké hydrofóbne vlastnosti a tiež dlhá životnosť.

Nie je žiadnym tajomstvom, že náklady na dobré oblečenie alebo obuv v módnom obchode sú veľmi vysoké. Preto, keď ju kupujeme, chceme, aby vzhľad produktu bol čo najdlhší. Ale, bohužiaľ, vystavené dažďu alebo špina naše topánky namočiť veľmi rýchlo strácajú svoj vzhľad a oblečenie na okrajoch existujú nepríjemné špina škvrny, ktoré sú veľmi ťažko zmyť. Ak často nosia biele tenisky alebo topánky, po každom výjazde na ulici v daždi budete musieť stráviť veľa času upratať blato a zadné materiál dokonale biele. Ak chcete túto potrebu zbaviť, je oveľa jednoduchšie použiť C&D sprej ochrana od vody a špiny.

Sprej vytvára jedinečný neviditeľný povlak, ktorý je bez zápachu a neovplyvňuje materiál výrobku. Tento postrek vám však umožní pokryť povrch špeciálnou ochrannou vrstvou s dvojitou aktívnou membránovou technológiou. Takýto povlak voľne prechádza vzduchom a nevytvára skleníkový efekt. Ale najdôležitejšie je, že ochranná vrstva účinne blokuje vstrebávanie molekúl vody alebo nečistôt do základne materiálu. Všetky nečistoty z dažďa alebo snehu okamžite zbalia vaše oblečenie alebo topánky bez namáčania na povrch. Zdá sa to prekvapujúce, ale v praxi experimenty dokazujú, že sprej naozaj pomáha zachovať farbu a čistotu akéhokoľvek produktu, ktorý spracováva.

Najlepšie sprej na ochranu obuvi a odevov!

V súčasnej dobe na trhu hydrofóbne látky sú toľko rôznych produktov – impregnácia, vosk, krém na topánky, a mnoho ďalších. Ale všetci majú nízku účinnosť alebo zničia štruktúru ošetreného tkaniva. Ak používate C&D sprej na topánky, získate oveľa viac výhod.

Po prvé, tento výrobok je vyrobený z ekologicky šetrných komponentov, takže nepoškodzuje vaše zdravie alebo materiál, ktorý spracovávate.

Po druhé, poskytuje spoľahlivú ochranu proti nečistotám a vode počas 12 týždňov, aj keď ich používate v lese alebo na stavenisku.

Po tretie, môžete ho použiť nielen pre topánky, ale aj ako C&D sprej na oblečenie. Je ideálny pre všetky druhy odevov: bundy, kabáty, nohavice, sukne, tričká, džínsy, šortky, nohavice a dokonca Kožuchy norkové kožušiny.

Po štvrté, výrobok C&D cena je oveľa nižší ako cena nového páru topánok alebo oblečenia. Môžete ušetriť veľa peňazí, ak používate tento sprej.

Po piate, táto technológia je vhodná pre všetky typy textílií a obuvi.

Po šieste, budú spracované topánky a oblečenie odpudzujú dažďovú vodu, všetky druhy kvapalín (nápojov alebo omáčok), sneh, špina, prach, chemické látky používané pre úpravu chodníkov a ďalšiu zimu.

Ak stále máte pochybnosti o užitočných vlastnostiach tohto produktu, stačí si prečítať na fóre o postreku C&D recenzie kupujúcich a odborníkov. Viac ako 90% recenzií je pozitívnych a kupujúci to odporúčajú ostatným používateľom.

Ako používať?

Ako používať sprej:

1. Na zlepšenie ochranných vlastností postreku musíte pripraviť topánky a oblečenie na postrek. Vaše veci by mali byť čisté a suché – to je dôležité.
2. Stlačte plechovky niekoľkokrát na aktiváciu spreja.
3. Postriekajte výrobok na celú plochu obuvi alebo oblečenia vo vzdialenosti najmenej 10 cm.
4. Nepoužívajte veci po dobu troch hodín po postreku, aby mali účinné látky čas na vytvorenie ochrannej vrstvy.

Potom sa môžete voľne obliecť a nosiť svoje obľúbené veci a topánky za akéhokoľvek počasia! Ako tvrdí výrobca, stačí jeden sprej na 3 mesiace používania. Toto sa ukázalo v praxi.

Chcete vedieť kde kúpiť C&D? V tomto prípade je teraz možné objednať tovar za špeciálnu cenu. Ponúkame návštevu oficiálneho online obchodu, kde sa predávajú značkové výrobky tejto značky. Stránka obsahuje podrobné informácie o tom, ako koľko je C&D a kedy bude doručené.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!