Bluronica Polska


Bluronica – odwraca proces starzenia wstecz!

– Komórki otrzymują wystarczające nawilżanie
– Uzupełnienie braku witamin
– Przywracanie połączeń międzykomórkowych

Zamów teraz

Bluronica odmładzające serum do twarzy to potrójna formuła o aktywnym działaniu zapobiegającym powstawaniu zmarszczek, suchej skóry i innych oznak starzenia. W 2018 r., Według kupujących i ekspertów, kosmetyki zajęły 1 miejsce w rankingu najlepszych produktów do pielęgnacji skóry. Do tej pory ponad 49 000 kobiet doświadczyło już korzystnego działania surowicy iw 98% przypadków było zadowolonych z wyników. Wielu lekarzy-kosmetologów nazwał ten kosmetyk główną bronią przeciwko zmarszczkom i starości. Ponadto zaleca się zamiast bolesnych zastrzyków Botox zamiast chirurgii plastycznej lub laserowej korekcji skóry. Ze względu na swoje właściwości, serum na zmarszczki Bluronica jest najskuteczniejszym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet po 35 latach.

W przeciwieństwie do analogów, serwatka nie tylko maskuje zmarszczki – eliminuje przyczyny, które spowodowały ich pojawienie się. Dokładna i skuteczna ekspozycja na skórę pomaga szybko i bezboleśnie rozwiązywać problemy zwiotczałej skóry w domu bez szkody dla zdrowia i bez skutków ubocznych. Spróbujmy zrozumieć, co jest sekretem tego produktu?

Bluronica – serum na zmarszczki

Niestety, nasza skóra nie może pozostać na zawsze młoda i gładka. Podczas gdy jesteśmy młodzi, organizm wykorzystuje specjalny mechanizm regeneracji i odnowy, aby na czas zaktualizować warstwę naskórka i zapobiec suchości. Ale pod wpływem pewnych czynników można przyspieszyć proces niszczenia integralności i struktury skóry. Spójrzmy więc na kilka powodów, dla których Twoja skóra staje się pomarszczona i traci elastyczność:

Niewystarczające nawodnienie. Skóra powinna mieć wystarczającą ilość wilgoci, aby zachować jej naturalne właściwości ochronne. Ale czasami brak nawilżenia przyczynia się do pojawienia się łuszczenia i wysuszenia warstwy naskórka.

Toksyny. Nagromadzenie różnych toksyn w naszym ciele powoduje szereg specyficznych problemów, pogarsza układ odpornościowy i negatywnie wpływa na stan skóry.

Brak kolagenu. Naukowcy odkryli, że po 28 latach organizm spowalnia produkcję kolagenu, co powoduje pogorszenie stanu skóry.

Promienie ultrafioletowe. Słońce jest źródłem witaminy D, ale długotrwała ekspozycja na światło słoneczne niszczy komórki skóry.

Dlaczego nowocześni specjaliści zalecają używanie Bluronica na zmarszczki? To pierwsze w 100% naturalne kosmetyki, które zapewniają naturalny proces regeneracji i regeneracji skóry bez operacji, bez iniekcji, bez laseroterapii.

Produkt nie zawiera GMO, chemii, hormonów ani innych szkodliwych składników. Serum zawiera ekstrakt z borówki czarnej, ekstrakt z krwi smoka, ekstrakt z werbeny, glicerynę i wiele innych użytecznych substancji. Produkt jest naturalnym źródłem kwasu hialuronowego i kolagenu, który pozytywnie wpływa na funkcję ochronną skóry.

Bluronica efekt można zaobserwować już w 7-14 dni po rozpoczęciu stosowania surowicy. Sposób użycia tych kosmetyków jest tak prosty i wygodny, jak to tylko możliwe. Używając specjalnego dozownika, należy skropić 2-3 krople surowicy na skórze twarzy i rozłożyć równomiernie na całej powierzchni, w tym na strefie dekoltu i okolicy szyi. Aby uzyskać stabilny i maksymalnie dobry efekt, zaleca się stosowanie surowicy 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Czas trwania kursu wynosi 30 dni. Bluronica oficjalna strona internetowa zaleca wydawanie 3-4 kursów rocznie w celu utrzymania zdrowia i urody skóry.

Przydatne działanie, które ma ta formuła:

  1. Zmniejszenie mimicznych i głębokich zmarszczek wokół oczu i ust.
  2. Korekta konturu twarzy, wyrównanie kształtu.
  3. Eliminacja problemów z trądzikiem i czarnymi kropkami na twarzy.
  4. Porowujące zwężenie skóry, nawodnienie.
  5. Popraw mikrokrążenie krwi, zwiększ elastyczność naskórka.

Jeśli wątpisz w użyteczne właściwości tego produktu, zalecamy przeczytać Bluronica opinie na forum. Ponad 97% kobiet jest zadowolonych z wyników stosowania, a 99% jest gotowych polecić te kosmetyki swoim przyjaciołom.

Kolejną miłą premią jest fakt, że Bluronica cena 4 razy jest tańsze od usług kosmetyczki o 4-5 razy i dziesięć razy tańsze niż chirurgia plastyczna.

Jakie są przeciwwskazania dla kosmetyków? Według producenta, serwatka nadaje się do każdego rodzaju skóry, jest całkowicie bezpieczna w użyciu. Zabronione jest używanie kosmetyków w czasie ciąży i podczas karmienia piersią.

Gdzie kupić Bluronica?

Sprzedaż serwatki w naszym kraju rozpoczęła się dopiero w tym roku. W ciągu niecałych sześciu miesięcy produkt pobił rekordy w liczbie zamówionych partii i stał się najlepiej sprzedającym się kosmetykiem na rynku. Gdzie kupić Bluronica? Bardzo trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, jeśli szukasz go w zwykłych sklepach lub aptekach. Serum to produkt ekskluzywny, dlatego jest sprzedawany wyłącznie bezpośrednio od producenta.

W Internecie istnieje oficjalna strona, na której można znaleźć ile jest Bluronica i zamówić ten kosmetyk z dostawą do domu. Skorzystaj z naszej oferty i rób to już teraz!

Czas dostawy wynosi Bluronica Polska od 1 do 4 dni.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!