Bentolit Slovensko


ZAČNITE S OČISTOU!

– Detoxikácia a odstránenie nadmerného množstva vody v organizme
– Zbavte sa 10 kg za 30 dní
– Posilnenie metabolizmu

Objednať

Odhaľuje sa tajomstvo štíhlej postavy filmových hviezd a šoubiznisu! Mnoho hollywoodskych celebrít pripúšťa, že na udržanie vynikajúcej kondície a tenkého pásu im pomáha správna strava a včasná detoxikácia tela. Jedným z najpopulárnejších produktov na tento účel je doplnok stravy na chudnutie Bentolit. Jedinečný produkt 3 v 1 založený na sopečnej hline a užitočných prísadách poskytuje najúčinnejší účinok v troch hlavných smeroch naraz:

– Detoxikácia a odstránenie prebytočnej tekutiny z tela.
– chudnutie.
– Omladenie a obnovenie zdravia.

Bentolit – doplnok stravy na chudnutie

Ako ukazujú výsledky klinických štúdií, produkt na chudnutie Bentolit, kvôli vysokej koncentrácii sopečnej hliny, spaľuje nadbytočný tuk 20-krát rýchlejšie ako populárne diéty spojené s ťažkou fyzickou námahou. Je vedecky dokázané, že do 7 dní od začiatku použitia tohto nápoja sa výrazne zníži počet občerstvení, zníži sa hlad a takmer 3-krát sa zníži celkový počet spotrebovaných kalórií. Výrobok prispieva k najrýchlejšiemu a najúčinnejšiemu chudnutiu, nespôsobuje však vedľajšie účinky ani žiadne iné problémy.

Bentolit na odstránenie toxínov je 100% prírodný prípravok, ktorý prešiel tromi stupňami čistenia a obohatený o živiny, aby obnovil zdravie. Výrobok sa dodáva ako prášková zmes na rekonštitúciu vo vode, džúse alebo mlieku. Tento nápoj má príjemnú chuť a vôňu kávy, ľahko sa pije a nepoškodzuje vaše zdravie. Na rozdiel od mnohých iných analógov by ste mali tento zdravý koktail piť iba raz denne. Bentolit účinok nebude dlho trvať a veľmi skoro si vy a všetci okolo vás všimnete prvé skutočné zmeny.

Aké je tajomstvo sopečnej hliny? Je to jeden z najsilnejších prírodných adsorbentov, ktoré existujú v organickej forme. Schopnosť absorbovať toxíny v bentolitovej hlinke je 20-krát vyššia ako schopnosť aktívneho uhlia alebo iných analógov. Akonáhle je táto látka v tele, podporuje nielen chudnutie, ale odstraňuje aj chemické látky: toxíny, voľné radikály, nikotín, alkohol a podobne. Pri každodennom používaní sa stav pokožky výrazne zlepšuje, vlasy a nechty sa posilňujú, vrásky sa vyhladzujú a zvyšuje sa energia.

Princíp účinku zložiek vzorca:

1. vulkanický íl – detoxikácia, odstránenie prebytočnej vody z tela.
2. Výťažok z ovocia z feniklu – zlepšuje tráviaci systém.
3. Výťažok z koreňa zázvoru – urýchľuje metabolizmus, pomáha spaľovať tuk a čistí krvné cievy.
4. Sójový proteín – zdroj užitočných zložiek pre rast svalov a posilnenie kostí.
5. Ovsená vláknina – prírodný zdroj rastlinnej vlákniny, znižuje hladinu cholesterolu, odstraňuje toxíny.
6. Kávový prášok – zvyšuje energiu a fyzickú aktivitu, zlepšuje náladu, zrýchľuje prietok krvi.

recenzia:

“Nemohol som si myslieť, že jedného dňa začnú brať hlinku vo vnútri. Vždy sa mi zdalo, že tento produkt je vhodnejší pre masky na tvár alebo telo. Ukázalo sa však, že vulkanický íl je veľmi dobrý produkt na chudnutie. Po skončení kurzu 30 dní sa mi podarilo schudnúť o 12 kg nadváhy. Zlepšil sa aj pocit pohody, zmizol pocit ťažkosti a neustály pocit hladu.”

“Každé 3-4 mesiace chodím na detoxikačný kurz s Bento Lit originál. Vďaka tomu zostáva moja váha normálna a zabudol som na to, aké diéty, pôst a tvrdé cvičenia sú v telocvični. Tento produkt som odporučil mnohým priateľom a boli spokojní.”

“Táto hlina dáva fantastický efekt! Po tehotenstve sa moja hmotnosť zvýšila o 13 kg a ja som sa toho musel okamžite zbaviť. Malé dieťa však neumožňuje ísť do posilňovne a riadiť sa správnou stravou, takže som potreboval ďalší stimul. Odborník na výživu odporučil použitie sopečnej hliny. Tento prášok som použil iba niekoľko týždňov, ale počas tejto doby moja hmotnosť klesla o 10 kg!”

Kde kúpiť Bento Lit?

Spôsob prípravy: Zmiešajte 25 g zmesi v teplej vode alebo mlieku. Produkt dôkladne premiešajte, až kým nebude hladký a každé ráno ho berte ako nápoj. Pokračujte v kurze 30 dní.

Nevieš kde kúpiť Bentolit? V takom prípade odporúčame šetriť čas a kontaktovať spoločnosť, ktorá tento doplnok stravy vyrába priamo. Pomocou Bentolit oficiálna webová stránka môžete objednať tovar online.

Nemôžete nájsť informácie koľko je Bentolit? Dopyt po tomto produkte rastie každý deň, takže by ste mali určite využiť túto príležitosť, aby ste si ju mohli objednať čo najskôr. Teraz za Bentolit cena najlacnejšie, ale veľmi skoro sa môže cena zvýšiť.

Ako dlho trvá doručenie tovaru? Dodacie lehoty Bentolit Slovensko sú 3 až 5 dní. Platba po obdržaní tovaru.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!