Bentolit Česká republika


ZAČNĚTE OČISTOU!

– Detoxikace a odstranění přebytečných tekutin
– Zbavte se 10 kg za 30 dní
– Podpora metabolismu

Objednat

Tajemství štíhlé postavy filmových hvězd a show businessu je odhaleno! Mnoho hollywoodských osobností připouští, že udržení vynikajícího tvaru a tenkého pasu jim pomáhá při správné stravě a včasné detoxikaci těla. Jeden z nejpopulárnějších produktů pro tento účel je doplněk stravy na hubnutí Bentolit. Jedinečný produkt 3 v 1 založený na sopečném jílu a užitečných přísadách poskytuje nejúčinnější akci ve třech hlavních směrech najednou:

– Detoxikace a odstranění přebytečné tekutiny z těla.
– hubnutí.
– Omlazení a obnovení zdraví.

Bentolit – doplněk stravy na hubnutí

Jak ukazují výsledky klinických studií, produkt na hubnutí Bentolit v důsledku vysoké koncentrace sopečného jílu spaluje nadbytečný tuk 20krát rychleji než populární strava v kombinaci s těžkou fyzickou námahou. Je vědecky prokázáno, že do 7 dnů od začátku používání tohoto nápoje se výrazně sníží počet svačinek, potlačí hlad a celkový počet spotřebovaných kalorií se sníží téměř třikrát. Produkt přispívá k nejrychlejšímu a nejúčinnějšímu hubnutí, ale nezpůsobuje nežádoucí účinky ani jiné potíže.

Bentolit na odstraňování toxických látek je 100% přírodní vzorec, který prošel třemi stupni čištění a obohacený o živiny, aby obnovil zdraví. Přípravek je ve formě práškové směsi pro rekonstituci ve vodě, džusu nebo mléce. Tento nápoj má příjemnou chuť a vůni kávy, snadno se pije a nepoškozuje vaše zdraví. Na rozdíl od mnoha jiných analogů byste měli pít tento zdravý koktejl pouze jednou denně. Bentolit výsledek nebude dlouho trvat a velmi brzy si vy a všichni kolem vás všimnete prvních skutečných změn.

Jaké je tajemství sopečné hlíny? Toto je jeden z nejsilnějších přírodních adsorbentů, které existují v organické formě. Schopnost absorbovat toxiny v bentolitové hlíně je 20krát vyšší než schopnost aktivního uhlí nebo jiných analogů. Jakmile je tato látka v těle, podporuje nejen hubnutí, ale také odstraňuje chemikálie: toxiny, volné radikály, nikotin, alkohol atd. Při každodenním používání se stav pokožky výrazně zlepšuje, vlasy a nehty se posilují, vrásky se vyhlazují a zvyšuje se energie.

Princip působení složek vzorce:

1. Sopečná hlína – detoxikace, odstranění přebytečné vody z těla.
2. Extrakt z fenyklu – zlepšuje trávicí systém.
3. Extrakt kořene zázvoru – urychluje metabolismus, pomáhá spalovat tuk a čistí krevní cévy.
4. Sójový protein – zdroj užitečných složek pro růst svalů a posílení kostí.
5. Ovesná vláknina – přírodní zdroj rostlinné vlákniny, snižuje hladinu cholesterolu, odstraňuje toxiny.
6. Kávový prášek – zvyšuje energii a fyzickou aktivitu, zlepšuje náladu, zrychluje průtok krve.

Recenze:

“Nemohl jsem si myslet, že jednoho dne začnou brát hlínu dovnitř. Vždy se mi zdálo, že tento produkt je vhodnější pro masky na obličej nebo tělo. Ukázalo se však, že vulkanický jíl je velmi dobrý produkt pro hubnutí. Po kurzu 30 dní se mi podařilo ztratit 12 kg nadváhy. Zlepšil se i pocit pohody, pocit tíže a neustálý pocit hladu zmizel.”

“Každé 3-4 měsíce chodím na detoxikační kurz s Bento Lit originál. Díky tomu zůstává moje váha normální a zapomněl jsem na to, jaké diety, půst a tvrdá cvičení v tělocvičně jsou. Doporučil jsem tento produkt mnoha mým přátelům a byli spokojeni.”

“Tato hlína dává fantastický efekt! Po těhotenství se moje hmotnost zvýšila o 13 kg a musel jsem se jí okamžitě zbavit. Malé dítě ale neumožňuje chodit do posilovny a dodržovat správnou stravu, takže jsem potřeboval další pobídku. Odborník na výživu doporučil použití sopečné hlíny. Tento prášek jsem použil jen několik týdnů, ale během této doby moje hmotnost klesla o 10 kg!”

Kde koupit Bento Lit?

Způsob přípravy: Smíchejte 25 g směsi v teplé vodě nebo mléku. Produkt důkladně promíchejte, dokud není hladký, a berte jej jako nápoj každé ráno 1krát denně. Pokračujte v kurzu 30 dní.

Nevíte kde koupit Bentolit? V tomto případě doporučujeme ušetřit čas a kontaktovat přímo společnost, která tento doplněk stravy vyrábí. Pomocí Bentolit oficiální webové stránky můžete objednat zboží online.

Nemůžete najít informace kolik je Bentolit? Poptávka po tomto produktu roste každý den, takže byste měli určitě využít příležitosti k jeho správnému objednání co nejrychleji. Nyní za Bentolit cena nejlevnější, ale velmi brzy se může cena zvýšit.

Jak dlouho je produkt dodáván? Dodací lhůty Bentolit Česká republika jsou 3 až 5 dní. Platba po obdržení zboží.

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!