Alkozeron Latvija

ATBRĪVOTIES NO ALKOHOLA ATKARĪBAS IR PIEEJAMS KATRAM!

– Uzlabo atmiņu, uzmanības koncentrāciju
– Samazina intoksikāciju no alkohola saindēšanās
– Rada riebumu pret alkoholu
– Atbrīvo no abstinences sindroma un alkohola lietošanas sekām

Pasūtiet

Alkozeron dabisks līdzeklis alkoholisma ārstēšanai ir augu izcelsmes produkts, ko izstrādājuši vadošie Eiropas eksperti, un tam ir veikta pilna mēroga klīniska izpēte. Pēc dažu ārstu domām, šī uztura bagātinātāja iekļaušana pacientu, kas atkarīgi no alkohola, rehabilitācijā palielina ārstēšanas efektivitāti par 86% un palīdz atbrīvoties no recidīviem par 90%. Atšķirībā no vairuma analogu tirgū, formula nesatur ķīmiskas vai sintētiskas sastāvdaļas. Īpaša vērtība ir produkta labvēlīgajām īpašībām:

– noņem toksiskas vielas;
– pārtrauc vēlmi lietot alkoholu;
– atjauno psiholoģisko veselību;
– palielina dzīvesprieku un enerģiju;
– palīdz izvairīties no atgriešanās dzērumā.

Alkozeron – dabisks līdzeklis pret alkoholismu

Sākot ar pirmajām ārstēšanas dienām, tiek novērots Alkozeron efekts. Šis rīks nedarbojas uzreiz vairākās svarīgās jomās, tāpēc tas ir piemērots alkoholisma ārstēšanai kompleksā.

Klīniskie pētījumi:

Pētījumā, kas tika veikts 2020. gadā, piedalījās 2600 vīrieši un sievietes, kuri brīvprātīgi nolēma atbrīvoties no alkohola atkarības. 4 nedēļas katrs no viņiem vienu dienu dienā ņēma līdzeklis pret alkoholismu Alkozeron, saņēma psihoterapeita un narkologa konsultācijas. Pētījumi liecina, ka 97% cilvēku pēc kursa pabeigšanas ievērojami samazinājās vēlme lietot alkoholu, 85% pilnībā atteicās no atkarības un 99% jutās atvieglojumi no abstinences simptomiem. Pārbaudes laikā neviens no dalībniekiem nejuta blakusparādību vai alerģisku reakciju.

Produkta labvēlīgā ietekme balstās uz visaptverošu alkohola atkarības novēršanu vairākos posmos:

1. posms – psiholoģiskās atkarības novēršana.

Šajā posmā tiek nomākta sāpīga vajadzība pēc jaunas alkohola porcijas, kā arī acīmredzamu paģiru simptomu noņemšana. Produkts palīdz samazināt atkarību fizioloģiskā līmenī, ietaupot pacientu par pastāvīgām domām un meklē veidu, kā dzert. Galvassāpes pakāpeniski izzūd, agresija samazinās un tiek atjaunota nervu sistēmas normāla darbība. Pareizi lietojot, produkts izraisa atgrūšanu un nepatiku pret alkoholu. Jūs varat nodibināt attiecības ģimenē, izvairīties no konfliktiem pastāvīgas piedzeršanās laikā un atgriezties normālā prātīgā dzīvē.

2. posms – toksīnu izvadīšana.

Jo ilgāk cilvēks lieto alkoholu, jo vairāk toksīnu un kaitīgu vielu uzkrājas šūnās un iekšējos orgānos. Tas galvenokārt ietekmē aknas, smadzenes, kuņģa-zarnu traktu un sirds un asinsvadu sistēmu. Vīriešiem 2 vai 3 alkoholisma stadijās nopietnas problēmas rodas ar erektilo disfunkciju, prostatu un impotenci. Speciālisti iesaka izmantot produkts pret alkoholismu Alkozeron. Katra šī uztura bagātinātāja porcija satur aktīvo antioksidantu un vitamīnu kompleksu, kas noņem toksīnus un iedarbina bojāto šūnu dziedināšanas procesu.

3. posms – imunitātes veidošanās.

Atmest dzeršanu nav tik grūti, kā nesākt no jauna. Par to brīdina visi narkologi. Saskaņā ar statistiku, no 75% līdz 87% cilvēku pārtrauc dzert tikai dažus gadus. Dažu ārēju vai iekšēju apstākļu ietekmē lielais vairums alkoholiķu atgriežas pie atkarības un atkal sāk lietot alkoholu. Lai no tā izvairītos, mūsu ķermenī ir jāveido uzticams aizsardzības mehānisms. Alkozeron oriģināls ir viens no tiem produktiem, kas garantēti samazina recidīvu iespējamību un stiprina imūnsistēmu. Pabeidzot ārstēšanas kursu ar šo uztura bagātinātāju, jums tiek garantēts, ka iegūsit rezultātu, par kuru tik ilgi sapņojat.

Kur nopirkt Alkozeron?

Jautājumi un atbildes:

– Kā dzert šo produktu?

Jums jāuzņem uztura bagātinātājs saskaņā ar ražotāja ieteikumiem, kas sīki aprakstīti instrukcijās. Iepakojuma saturs jāsajauc ar ūdeni vai jebkuru ēdienu. Lietojiet 1 reizi dienā 30 dienas.

– Cik drošs ir šis līdzeklis?

Alkozeron Latvija ir absolūti dabīgs produkts, kam nav kontrindikāciju un blakusparādību. Šī uztura bagātinātāja lietošana nav kaitīga veselībai un neizraisa abstinences simptomus.

– Vai ir iespējams lietot produktu ārstēšanai bez Veda alkohola atkarības?

Jā, tas ir iespējams. Jūs varat sajaukt produktu jebkurā ēdienā, ko pacients nav pamanījis. Tādējādi jūs varat likt viņam samazināt patērētā alkohola daudzumu vai uz visiem laikiem pilnībā atteikties no atkarības.

– Es neatradu informāciju cik daudz ir Alkozeron? Vai jums ir kāda informācija?

Faktiski Alkozeron cena ir atkarīgi no pirkuma vietas. Ja pasūtāt šo produktu aptiekā, visticamāk, izmaksas var būt pārāk lielas. Pērkot tiešsaistē, jūs ietaupīsit līdz 50%.

– Sakiet man, kur nopirkt Alkozeron?

Saskaņā ar mūsu informāciju šodien tikai Alkozeron oficiālajā tīmekļa vietnē garantē oriģinālu un augstas kvalitātes preču pārdošanu. Sekojiet saitei un pasūtiet produktu tūlīt!

Source: www.goodshelp.com

Buy Now!